Ajurünnak

Hetkel on koolis tõstatunud probleem, et õpilased on vahetunnis liiga palju nutitelefonides. Kas see on probleem? Kuidas seda lahendaksid? Kindlasti põhjenda ja lisa nimi. Saad laikida + või- märgiga ka teiste ideid, kuid ikka jälle PÕHJENDA. Ootame ideid hiljemalt 13.detsembriks.

Kliki lingile ja alusta arutlemist.

Rubriigid: Mis tulekul? Mis toimus? | Ajurünnak kommenteerimine on välja lülitatud

Lapsevanemate mõtteid digiõppest koolis

Koosolekul oli teemaks kooli senine käekäik ja uued suunad. Mõtete paljususel ja koostööl on kindlasti oluline roll kooli arengus. Ettekanne “Muutunud õpikäsitus Kärla koolis” lõppeski lapsevanemate arvamuste esitamisega. Seda tehti digitaalselt kas oma nutitelefonis või kooli tahvelarvutites ja tulemused laekusid reaalajas suurele ekraanile. Tagasiside oli konstruktiivne ja hinnanguline, mis pigem positiivne. Suur tänu kõigile, kes mõtete avaldamises osalesid! Lapsevanemate arvamuste sõnapilv alljärgnevalt:

lapsevan-koosoleku-mentim

Rubriigid: Lapsevanemale, Mis tulekul? Mis toimus? | Lapsevanemate mõtteid digiõppest koolis kommenteerimine on välja lülitatud

Täname!

Südamlikud tänud kõigile, kes oksjoni kordaminekul õla alla panid – aitasid oma toodud annetusega, oma osalusega ja kaasaelamisega. Kogusime SAORi kangastelgede jaoks 622€.

Suured tänud!

Rubriigid: Lapsevanemale, Mis tulekul? Mis toimus? | Täname! kommenteerimine on välja lülitatud