Uue õppeaasta INFOT

• button7Kärla kooli 2.-9. klassi õpilastele toimub õpikute ja töövihikute laenutus 24- 25. augustil kell 9.00-15.00 kooli raamatukogus. 2.-8. klassi õpilastel palume kaasa võtta ka raha 2.90 õpilaspäeviku ostmiseks!
  • Kärla Põhikool alustab uut õppeaastat 1.septembril kell 10.00 teadmistepäeva aktusega! Järgneb klassjuhataja tund ja pildistamine. Koolibusside sõidugraafik avaldatakse peatselt kooli kodulehel. Jälgi infot!
Posted in Koolibussi liiklus, Lapsevanemale, Mis tulekul? Mis toimus?, Tähtis! | Uue õppeaasta INFOT kommenteerimine on välja lülitatud

KiVa meeskond kutsub lapsevanemaid infoõhtule

Head lapsevanemad!

Kohtume „Tagasi kooli“ õhtul 8. septembril 2016, kell 18:00

Meie kooli KiVa meeskond: Piia Prei, Triinu Järvalt, Kaisi Õispuu, Riina Eller

Mis on KiVa? Sellest saad lugeda meie kodulehelt – link

Posted in KiVa meie koolis, Mis tulekul? Mis toimus? | KiVa meeskond kutsub lapsevanemaid infoõhtule kommenteerimine on välja lülitatud

Haridustehnoloog soovitab lapsevanematele: Pokemonid – kes nad on…

Pokemonid – kes nad on ja kuidas nendega peres hakkama saada?

Posted in Haridustehnoloog soovitab | Haridustehnoloog soovitab lapsevanematele: Pokemonid – kes nad on… kommenteerimine on välja lülitatud