Tunneme rõõmu õpilaste saavutuste üle

Tunneme rõõmu oma õpilaste saavutuste üle ja avaldame kiitust järgmistele õpilastele:

• Ajalooolümpiaadil esindasid meie kooli: Liisi Leppik, Karis Kivi, Kärt Kaldre, Triinu-Liisi Torri, Kenneth Lember, Hendrik Niit. Täname õpetaja Jaanika Kaske.
  • Inglise keele olümpiaadil osalesid Karl-Mathias Pihl, Robert Luks. Täname õpetaja Katrin Mesilat!
  • Meie kooli matemaatikud osalesid maakondlikul aineolümpiaadil. Oldi taas väga tublid – nopiti I koht. Maakonna parim matemaatik 9.klasside arvestuses on meie kooli Triinu-Liis Torri (I koht). Väga tubli oli ka Samuel Arge. Kooli head nime kaitsesid veel Liisi Leppik, Helena-Karmen Saar (7.kl); Annika Suurna ja Eva Sõmmer (8.kl). Matemaatikute juhendaja on õpetaja Anne Tõru. Kool on teie üle uhke ja juhtkond avaldab kiitust!

Andmete allikas: olümpiaadi protokoll

This entry was posted in Juhtkond tunnustab, Mis tulekul? Mis toimus?, Teadus/Aineolümpiaadid. Bookmark the permalink.