Õpetajad

IMG_8752_opetajad_1520

Jrk nr Nimi Amet Kontakt
1. Jaan Lember direktor, ühiskonnaõpetus jaan.lember@kpk.edu.ee
 2. Anne Pildre õppealajuhataja, klassijuhataja anne.pildre@kpk.edu.ee
3. Õnne Kruusmaa klassiõpetaja onne@kpk.edu.ee
4. Maret Rei klassiõpetaja, käsitöö maretr@kpk.edu.ee
5. Riina Eller klassiõpetaja riina@kpk.edu.ee
6. Gerta Uus klassiõpetaja gerta@kpk.edu.ee
7. Triinu Järvalt eripedagoog, klassijuhataja triinu@kpk.edu.ee
8. Anne Tõru matemaatika, füüsika, klassijuhataja annet@kpk.edu.ee
9. Katrin Mesila inglise keel katrin@kpk.edu.ee
10. Marika Aarnis muusika marika@kpk.edu.ee
11. Maret Arge kehaline kasvatus, inimeseõpetus mareta@kpk.edu.ee
12. Ene Heinmets eesti keel ja kirjandus ene@kpk.edu.ee
13. Külli Luup kunst, huvijuht kylli@kpk.edu.ee
14. Jaanika Kask ajalugu, klassijuhataja jaanika@kpk.edu.ee
15. Maia Pihlak vene keel maia@kpk.edu.ee
16. Leana Vahter sotsiaalpedagoog leana@kpk.edu.ee
17. Kaisi Õispuu pikapäevarühma õpetaja, klassijuhataja kaisi@kpk.edu.ee
18. Paul Tohv tehnoloogiaõpetus
19. Reene Kanemägi bioloogia, loodusõpetus, geograafia, keemia, klassijuhataja reene@kpk.edu.ee
20. Margit Lindau haridustehnoloog margit.lindau@gmail.com
21. Väino Uljas arvutiõpetus, arvutiadministraator vaino.uljas@kpk.edu.ee

Õpetajate tuba 45 42 085