Meie parimad

2016/2017 õppeaasta 

Sügistrimester
  • I klass autahvlile Janell Tänak, Rosette Leemet, Grete-Liisa Lend, Fredi Liiv, Laura Riin Pähn, Erik Jaansalu; Laurete Avik, Oliver Altmann, Liilia Margarita Mändar;
  • II klass autahvlile: Mathias Mägi, Herko Tamm; Gregor Grahv, Gert-Marol Kuris, Mirit Lillemets, Rimo Lopp, Marileen Seli;
  • III klass autahvlile: Nora Lisell Põld, Eliise Kirs, Sten Martin Kuuskor, Jakob Lõbu; kiitus: Lisette Avik, Robin Heinla, Janette Jaansalu, Emma Laanemägi, Kadrilin Lember, Alfred Ots, Ranek Pärnoja, Rainer Raun, Egert Villak;
  • IV klass autahvlile: Annabel Kuusikmaa, Heti Anett Aksalu, Egeli Lopp, Hans Hendrik Magus, Sirelin Miller, Krislin Vokk; kiitus: Kristofer Kähari, Andri Uibu;
  • V klass autahvlile: Sessely Järvalt, Annika Kuuskor, Aleksander Kukkur, Elisabeth Käspre, Robert Luks, Rose-Marin Luks, Karl-Mathias Pihl, Lisandra Roos, Sandra Tiirik;
  • VI klass autahvlile: Liisi Leppik, Darelyan Pähn, Helena-Karmen Saar;  kiitus: Karl-Reedik Mändar, Indrek Tamleht
  • VII klass autahvlile: Eva Sõmmer, Kelly Grahv, Karis Kivi, Pilleliis Leemet, Mikk Nahkur, Astrid Rei, Annika Suurna
  • VIII klass autahvlile: Imeliine Mändar, Triinu-Liis Torri, Samuel Arge, Emili Gabriela De Oliveira, Kenneth Lember, Kaisa Tänav
  • IX klass autahvlile: Joosep Leemet, Gabriela Grahv, Joanna Jaansalu, Susann-Marell Mehine

PUNASEGA ainult 5-le õppijad, MUSTAGA 4-5-le õppijad

 Talvetrimester
  • I klass autahvlile Janell Tänak, Rosette Leemet,  Fredi Liiv, Laura Riin Pähn, Erik Jaansalu;
  • II klass autahvlile: Mathias Mägi, Herko Tamm; Gregor Grahv, Mirit Lillemets,
  • III klass autahvlile: Nora Lisell Põld, Lisette Avik, Eliise Kirs, Sten Martin Kuuskor, Karilin Lember, Jakob Lõbu, Ranek Pärnoja; kiitus:  Robin Heinla, Janette Jaansalu, Emma Laanemägi, Kadrilin Lember, Alfred Ots, Ranek Pärnoja, Rainer Raun, Egert Villak;
  • IV klass autahvlile: Annabel-Maria Kuusikmaa, Heti Anett Aksalu, Hans Hendrik Magus, Sirelin Miller, Lisandra Tamm, Krislin Vokk; kiitus: Andri Uibu;
  • V klass autahvlile: Robert Luks, Sessely Järvalt, Annika Kuuskor, Aleksander Kukkur, Elisabeth Käspre, Maria-Liis Laur, Rose-Marin Luks, Lisandra Roos, Sandra Tiirik, kiitus: Karl-Mathias Pihl,
  • VI klass autahvlile: Liisi Leppik, Helena-Karmen Saar;  kiitus: Darelyan Pähn,
  • VII klass autahvlile: Eva Sõmmer, Kiitus: Kelly Grahv, Karis Kivi, Pilleliis Leemet, Erki Leemet, Laura Leppik, Mikk Nahkur, Astrid Rei, Annika Suurna, Glaudia Vahter
  • VIII klass autahvlile: Imeliine Mändar, Triinu-Liis Torri, Samuel Arge, Emili Gabriela De Oliveira, Kärt Kaldre, Kenneth Lember, Kaisa Tänav,
  • IX klass autahvlile: Joosep Leemet, Gabriela Grahv, Joanna Jaansalu, Käthliin Lilleoja, Susann-Marell Mehine, Joonas Mägi, Meryssabel Nõmm

Aktuse fotod

SINISEGA ainult 5-le õppijad – foto, MUSTAGA 4-5-le õppijad (1-3.kl,4-6.kl, 7-9.kl)

Kevadtrimester. Kokkuvõte aastahinnete põhjal