Maailamakoristusnädal meie koolis 22. september LL

16.09-20.09 toimus Kärla Põhikoolis maailmakoristusnädal mille raames koristasid 1.-8.kl õpilased Kärla kogukonna ümbrust. 1.kl ja 2.kl seas oli aruteluks erinevate jäätmete sorteerimine ja millest pakend tehtud on. Vanem kooliaste leidis, et kohalik ümbruskond on üldiselt prügivaba. Õpilasted pidasid oluliseks looduses puhtuse hoidmist igapäevaselt ning arvasid, et järgmisel aastal võiks uuesti maailma puhtana hoidmise eest hoolt kanda kogu klassiga.

Kogukonnajuht

Kärt Aulik