Tublid õppurid 2020/21


 I poolaasta

Kujundav hindamine ehk kirjeldav tagasiside

Meie koolis antakse kirjeldavat tagasisidet 1. ja 2. ning 3. klassi õpilastele. Õpilased saavad ainetundides igapäevaselt sõnalist tagasisidet ja e-Kooli kaudu kirjalikku kirjeldavat tagasisidet. Iga õpilase teadmised ja oskused on hinnanguliselt kirjas eKoolis kujundava hindamise tunnistusel.

Ainult hindele "5"

  • 4. kl: Inger Juhkam, Nete-Mei Kähari, Emmariin Roos, Joonatan Järvalt; 
  • 7. kl: Jakob Lõbu

Hindele "4" ja "5"

  • 4. kl: Eleanora Rebase, Reigit Konts, Piia Heinla, Egert Anger, Rait Mart Kesküla, Erik Leemet, Märten Uljas
  • 5. kl:  Erika Jaansalu, Rosete Leemet, Laura-Riin Pähn,
  • 6. kl:  Rimo Lopp, Mathias Mägi
  • 7. kl: Janette Jaansalu, Eliise Kirs, Sten-Martin Kuuskor, Kadrilin Lember, Emma Laanemägi, Ranek Pärnoja, Nora Lisell Põld, Egert Villak; 
  • 8. kl: Heti Anett Aksalu, Egeli Lopp, Hans-Hendrik Magus, Sirelin Miller, Karl Kivi
  • 9. kl: Annika Kuuskor, Robert Luks, Elisabeth Käspre, Lisandra Roos

 II poolaasta (aasta kokkuvõte)

  • 1.-3.kl Õpilase teadmised ja oskused on hinnanguliselt kirjas eKoolis kujundava hindamise tunnistusel.

Ainult hindele "5" - kiituskiri

  • 4. kl: Inger Juhkam, Reigit Konts, Nete-Mei Kähari, Eleanora Rebase, Emmariin Roos, Joonatan Järvalt
  • 5. kl: Erik Jaansalu
  • 7. kl:  Jakob Lõbu
  • 9. kl: Lisandra Roos

Hindele "4" ja "5"

  • 4. kl: Piia Heinla, Mirtel Lillemets, Rait Mart Kesküla, Erik Leemet, Märten Uljas,
  • 5. kl: Rosette Leemet, Laura Riin Pähn, Janell Tänak
  • 6. kl: Gert-Marol Kuris, Mirit Lillemets, Rimo Lopp, Mathias Mägi
  • 7. kl: Janette Jaansalu, Eliise Kirs, Ranek Pärnoja, Egert Villak, Nora Lisell Põld, Mihkel Johannes Uustal
  • 8. kl: Heti Anett Aksalu, Annabel-Maria Kuusikmaa, Egeli Lopp, Sirelin Miller, Karl Kivi, Hans-Hendrik Magus
  • 9. kl: Annika Kuuskor, Elisabeth Käspre, Maria Liis Laur, Robert Luks, Rose-Marin Luks

 I poolaasta

Kujundav hindamine ehk kirjeldav tagasiside

Meie koolis antakse kirjeldavat tagasisidet 1. ja 2. ning 3. klassi õpilastele. Õpilased saavad ainetundides igapäevaselt sõnalist tagasisidet ja e-Kooli kaudu kirjalikku kirjeldavat tagasisidet. Iga õpilase teadmised ja oskused on hinnanguliselt kirjas eKoolis kujundava hindamise tunnistusel.

Ainult hindele "5"

  • 4. kl: Inger Juhkam, Nete-Mei Kähari, Emmariin Roos, Joonatan Järvalt; 
  • 7. kl: Jakob Lõbu

Hindele "4" ja "5"

  • 4. kl: Eleanora Rebase, Reigit Konts, Piia Heinla, Egert Anger, Rait Mart Kesküla, Erik Leemet, Märten Uljas
  • 5. kl:  Erika Jaansalu, Rosete Leemet, Laura-Riin Pähn,
  • 6. kl:  Rimo Lopp, Mathias Mägi
  • 7. kl: Janette Jaansalu, Eliise Kirs, Sten-Martin Kuuskor, Kadrilin Lember, Emma Laanemägi, Ranek Pärnoja, Nora Lisell Põld, Egert Villak; 
  • 8. kl: Heti Anett Aksalu, Egeli Lopp, Hans-Hendrik Magus, Sirelin Miller, Karl Kivi
  • 9. kl: Annika Kuuskor, Robert Luks, Elisabeth Käspre, Lisandra Roos

 II poolaasta (aasta kokkuvõte)

  • 1.-3.kl Õpilase teadmised ja oskused on hinnanguliselt kirjas eKoolis kujundava hindamise tunnistusel.

Ainult hindele "5" - kiituskiri

  • 4. kl: Inger Juhkam, Reigit Konts, Nete-Mei Kähari, Eleanora Rebase, Emmariin Roos, Joonatan Järvalt
  • 5. kl: Erik Jaansalu
  • 7. kl:  Jakob Lõbu
  • 9. kl: Lisandra Roos

Hindele "4" ja "5"

  • 4. kl: Piia Heinla, Mirtel Lillemets, Rait Mart Kesküla, Erik Leemet, Märten Uljas,
  • 5. kl: Rosette Leemet, Laura Riin Pähn, Janell Tänak
  • 6. kl: Gert-Marol Kuris, Mirit Lillemets, Rimo Lopp, Mathias Mägi
  • 7. kl: Janette Jaansalu, Eliise Kirs, Ranek Pärnoja, Egert Villak, Nora Lisell Põld, Mihkel Johannes Uustal
  • 8. kl: Heti Anett Aksalu, Annabel-Maria Kuusikmaa, Egeli Lopp, Sirelin Miller, Karl Kivi, Hans-Hendrik Magus
  • 9. kl: Annika Kuuskor, Elisabeth Käspre, Maria Liis Laur, Robert Luks, Rose-Marin Luks

Hetkel on lehel 0 kasutajat.