Osale fotokonkursil "Et suvi kestaks veel" 05. september Laidi

Woop, woop, woop! Ülekooliline fotokonkurss on kohal!

Kõige loovamad ja ägedamad Kärla koolipere liikmed näitavad oma suviseid emotsioone fotokonkursil „Et suvi kestaks veel“!

Konkursile on oodatud sinu enda tehtud fotod alates käesoleva aasta juunikuust. Näita meile läbi fotokunsti imelist Eestimaa suve ja miks mitte ka oma suvereisil välismaale kogutud mälestusi ja emotsioone.

Konkursipilte ootame aadressil kool@kpk.edu.ee alates 09.09 kuni 23.09. Nimeta fail kujul „eesnimi-perekonnanimi-foto pealkiri“.

1.-6. kl õpilane esitab ühe konkursitöö; 7.- 9. kl õpilane ja õpetaja kuni kaks konkursitööd.
ET SUVI KESTAKS VEEL!

p, woop, woop! Ülekooliline fotokonkurss on kohal!

ET SUVI KESTAKS VEEL!