Pakume tööd eesti ja vene keelt kõnelevale ÕPETAJALE 24. mai Laidi

Pakume tööd alates 2022/23 õppeaastast eesti ja vene keelt kõnelevale ÕPETAJALE  (1,0 ametikohta), kelle tööülesandeks on õpetada vene keelt 6.-9. klassis ja olla klassiõpetaja Ukraina õpilastele (I kooliaste). Kandidaadilt ootame vastavust õpetaja kvalifikatsiooninõuetele.

Kandideerimiseks esita sooviavaldus, CV, motivatsioonikiri ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad e-postile kool@kpk.edu.ee hiljemalt 09.06.2022.

Täiendav info tel: 5127899 või e-post: sirje.ellermaa@kpk.edu.ee

Täiendav info tel: 5127899 või e-post: sirje.ellermaa@kpk.edu.ee