Our stories

Mis on pimedas õhtus toredat 23. November LL


Käes on november ja õues läheb juba pimedaks päris varakult. Aga see ongi ju tore, sest siis saab toas ette võtta põnevaid tegemisi ja õue saab minna taskulambiga!!! Ja sellepärast et oleks tore toas ja õues, sai koolipere koduperedega kokku neljapäeva õhtul koolimajas. Rahvast kogunes päris palju. Kohe läks aga üks osa, 9. klass koos klassijuhatajaga, koolimajast ära ja ruumi saigi juurde! 9. klass läks sööklasse, et seal uurida tervisliku taimetoidu saladusi ja ise ka nuga kätte võtta. Vestlust taimede ja nugadega juhtis ametikooli kokkadeks õppijate õpetaja Irina Arhipova.

Need, kes jäid koolimajja, jagunesid ka, igaüks oma klassi. 1.- 4. klass koos vanematega meisterdas lumememmesid ja päkapikke,  lõbutses päkapikudiskol ja seejärel valmisid nende käe all õhkõrnad lumepallid, mis peagi kaunistavad meie koolimaja. 7. ja 8. klassile jagas sõltuvustest vabaks eluks tarkust politseinik Meelis Juhandi. Robootika maailma aitas süveneda õpetaja Väino ja teadlikku nutieluolu tutvustas õpetaja Margit. 5. ja 6. klass  proovisid jõudu kaardi järgi värvikoodi kokku panemises, seejärel läksid värskes õhus viibimisest õhetavate põskedega õhinal õpetaja Pauli juurde meisterdama nuppu, mille abil saab kõik tuubid tühjaks keerata. Kõigele sellele lisaks pakkus 8. klass fuajees iseteenindus kohvikus igasuguseid suupäraseid hõrgutisi. Lõhnad sealt levisid koolimajas ja küpsetuste kuhi vähenes, kuni järgi polnud midagi.

Kaks tundi kulus valguse kiirusel ja kätte jõudis viimane viis minutit. Kõik rõõmsad inimesed koolimaja pealt kogunesid aulasse ja direktor saatis kõik heade soovide ja mandariinidega koduteele.

Ka pimedas õhtus on mõnusaid mõtteid ja toredaid tegemisi. Rõõmsate taaskohtumisteni!!!

 

Oma mõtted kirjutas üles huvijuht Külli.

Vaata suurt pildigaleriid

Käes on november ja õues läheb juba pimedaks päris varakult. Aga see ongi ju tore, sest siis saab toas ette võtta põnevaid tegemisi ja õue saab minna taskulambiga!!! Ja sellepärast et oleks tore toas ja õues, sai koolipere koduperedega kokku neljapäeva õhtul koolimajas. Rahvast kogunes päris palju. Kohe läks aga üks osa, 9. klass koos klassijuhatajaga, koolimajast ära ja ruumi saigi juurde! 9. klass läks sööklasse, et seal uurida tervisliku taimetoidu saladusi ja ise ka nuga kätte võtta. Vestlust taimede ja nugadega juhtis ametikooli kokkadeks õppijate õpetaja Irina Arhipova.

Need, kes jäid koolimajja, jagunesid ka, igaüks oma klassi. 1.- 4. klass koos vanematega meisterdas lumememmesid ja päkapikke,  lõbutses päkapikudiskol ja seejärel valmisid nende käe all õhkõrnad lumepallid, mis peagi kaunistavad meie koolimaja. 7. ja 8. klassile jagas sõltuvustest vabaks eluks tarkust politseinik Meelis Juhandi. Robootika maailma aitas süveneda õpetaja Väino ja teadlikku nutieluolu tutvustas õpetaja Margit. 5. ja 6. klass  proovisid jõudu kaardi järgi värvikoodi kokku panemises, seejärel läksid värskes õhus viibimisest õhetavate põskedega õhinal õpetaja Pauli juurde meisterdama nuppu, mille abil saab kõik tuubid tühjaks keerata. Kõigele sellele lisaks pakkus 8. klass fuajees iseteenindus kohvikus igasuguseid suupäraseid hõrgutisi. Lõhnad sealt levisid koolimajas ja küpsetuste kuhi vähenes, kuni järgi polnud midagi.

Kaks tundi kulus valguse kiirusel ja kätte jõudis viimane viis minutit. Kõik rõõmsad inimesed koolimaja pealt kogunesid aulasse ja direktor saatis kõik heade soovide ja mandariinidega koduteele.

Ka pimedas õhtus on mõnusaid mõtteid ja toredaid tegemisi. Rõõmsate taaskohtumisteni!!!

 

Oma mõtted kirjutas üles huvijuht Külli.

Vaata suurt pildigaleriid