Our stories

Me armastame aidata 03. December LL


Tänavu 1. detsembril toimusid teist korda Heade tegude päeva annetamistalgud. Meie kooli õpilasesindus otsustas, et toetame MTÜ-d Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu. Esmaspäeval, 30. novembril, toimuski meie koolis õpilasesinduse korraldatud väikene laat. Laada eesmärk oli koguda raha loomade varjupaigale, et abistada neid loomi, kellel pole oma kodukest. Laadal müüdi saiakesi, muffineid, küpsiseid ja isegi suppi. Rahvast käis terve päev ning laada lõpuks saime ilusa summa annetamiseks. Saadud raha kandis huvijuht 1. detsembril „Ma armastan aidata“ keskkonna kaudu turvakodule üle. Loodame, et meie panus on abiks koduta loomade eest hoolitsemisel.

Sirelin Miller

Tänavu 1. detsembril toimusid teist korda Heade tegude päeva annetamistalgud. Meie kooli õpilasesindus otsustas, et toetame MTÜ-d Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu. Esmaspäeval, 30. novembril, toimuski meie koolis õpilasesinduse korraldatud väikene laat. Laada eesmärk oli koguda raha loomade varjupaigale, et abistada neid loomi, kellel pole oma kodukest. Laadal müüdi saiakesi, muffineid, küpsiseid ja isegi suppi. Rahvast käis terve päev ning laada lõpuks saime ilusa summa annetamiseks. Saadud raha kandis huvijuht 1. detsembril „Ma armastan aidata“ keskkonna kaudu turvakodule üle. Loodame, et meie panus on abiks koduta loomade eest hoolitsemisel.

Sirelin Miller