Kärla Põhikool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Tugipersonal

Должность
 
Администрация (2)

Sirje Ellermaa

Директор
+372 4542088
+372 5127899
sirje.ellermaa@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Maiu Raun

Õppejuht, HEV koordinaator
+372 4542021
maiu.raun@kpk.edu.ee

Учителя (26)

Eliisa Siim

1. klassi klassijuhataja
Pikapäevarühma õpetaja
Loodusõpetus
Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
eliisa.siim@kpk.edu.ee


Marii Vatko

2. klassi klassijuhataja
Pikapäevarühma õpetaja
Klassiõpetaja
marii.vatko@kpk.edu.ee


Kaidi Rahnik

3. klassi klassijuhataja
Pikapäevarühma õpetaja
Klassiõpetaja
kaidi.rahnik@kpk.edu.ee


Nadiia Kurinna

3B ja 4B klassi klassijuhataja
UKR õpetaja/mentor
UKR Klassiõpetaja
nadiia.kurinna@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Kristiina Virveste

Käsitöö ja kodundus
kristiina.virveste@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Kelly Erin-Uussaar

Füüsika
Математика
kelly.erin-uussaar@kpk.edu.ee


Marika Aarnis

8. klassi klassijuhataja
9. klassi klassijuhataja
Mudilaskoor, lastekoor, poistekoor
Muusika
marika.aarnis@kpk.edu.ee

Время приема:

R - kell 11.15-11.45

Ilnur Kuldubaev

Eesti keel II keelena
UKR õpetaja/mentor
Vene keel
ilnur.kuldubaev@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Katrin Kuum

Eesti keel ja kirjandus
katrin.kuum@kpk.edu.ee

Время приема:

T - kell 11.15-11.45

Toomas Mägi

История
Ühiskonnaõpetus
toomas.magi@kpk.edu.ee

Время приема:

K - kell 11.15-11.45

Andrei Tšernobrovkin

Tehnoloogiaõpetus
andrei.tser@kpk.edu.ee

Время приема:

E - kell 11.15-11.45

Tiina Metsmaa

Bioloogia
Loodusõpetus, keemia, geograafia
tiina.metsmaa@kpk.edu.ee

Время приема:

N - kell 11.15-11.45

Väino Uljas

Digitehnoloogia
Robootika
vaino.uljas@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Õnne Kruusmaa

II kooliastme eesti keel, matemaatika, loodusõpetus
III kooliastme individuaalõpe
onne.kruusmaa@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Laidi Lindau

Eesti keel II keelena
laidi.lindau@kpk.edu.ee


Gerta Uus

III kooliastme individuaalõpe
gerta.uus@kpk.edu.ee


Morten Mägi Ravn

Inglise keel
morten.ravn@kpk.edu.ee

Время приема:

K - kell 11.15-11.45

Katre Lember

Kunstiõpetus
katre.lember@kpk.edu.ee

Время приема:

R - kell 11.15-11.45

Roland Kütt

Kehaline kasvatus
roland.kutt@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kaidi Liivas

Ettevõtlikkusõpe
Õpilas- ja minifirmade juhendaja
kaidi.liivas@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Urmas Lehtsalu

Ettevõtlusõpe
Karjääriõpetus
urmas.lehtsalu@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Jaanika Jõgi

6. klassi klassijuhataja
II kooliastme individuaalõpe
2. klassi õpetaja abi
jaanika.jogi@kpk.edu.ee


Arnek Grubnik

Pikapäevarühma õpetaja
arnek.grubnik@kpk.edu.ee


Maret Arge

1. klassi õpetaja abi
maret.arge@kpk.edu.ee


Gabriela Grahv

2. klassi õpetaja abi
Pikapäevarühma õpetaja
gabriela.grahv@kpk.edu.ee


Reelika Grahv

Pikapäevarühma õpetaja
reelika.grahv@kpk.edu.ee

Персонал (7)

Laidi Lindau

Sekretär-raamatukoguhoidja
+372 4542030
kool@kpk.edu.ee


Väino Uljas

IT spetsialist
Töökeskkonnaspetsialist
Haldusspetsialist
vaino.uljas@kpk.edu.ee


Kaidi Liivas

Õppedisainer-projektijuht
Haridustehnoloog
kaidi.liivas@kpk.edu.ee


Arnek Grubnik

Huvijuht
arnek.grubnik@kpk.edu.ee


Reelika Grahv

Perenaine
+ 372 58 86 0448


Pille Tänak

Koristaja


Erika Kiil

Koristaja

Tugipersonal (5)

Maiu Raun

HEV koordinaator
+372 4542021
maiu.raun@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Tiina Saare

Sotsiaalpedagoog
+372 53865166
tiina.saare@sthk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Jaanika Matson

Eripedagoog

Время приема:

neljapäeviti

Pirgit Pihlasalu

Psühholoog
pirgit.pihlasalu@sthk.edu.ee


Kärla Põhikooli kooliõde

telefon
+372 4542080
+372 51935066
k.perearst@gmail.com

Lisainformatsioon: 

LUUKAS K.K. OÜ pereõde

Время приема:

Vastuvõtt Kärla teenuskeskuses

Свяжитесь с нами

CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kärla Põhikool

Общая информация

There are currently 0 users online.