Kärla Põhikool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Tugipersonal

Должность
 
Администрация (2)

Sirje Ellermaa

Директор
+372 4542088
+372 5127899
sirje.ellermaa@kpk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Maiu Raun

Õppejuht, HEV koordinaator
+372 4542021
maiu.raun@kpk.edu.ee

Учителя (20)

Õnne Kruusmaa

Klassiõpetaja
+372 4542030
onne.kruusmaa@kpk.edu.ee

Время приема:

E - kell 11.15-11.45

Maret Rei

Tütarlaste käsitöö, klassiõpetaja
+372 4542030
maret.rei@kpk.edu.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel

Riina Eller

Klassiõpetaja
+372 4542030
riina.eller@kpk.edu.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel

Gerta Uus

Klassiõpetaja
+372 4542030
gerta.uus@kpk.edu.ee

Время приема:

T - kell 11.15-11.45

Anne Tõru

Математика
+372 4542030
anne.toru@kpk.edu.ee

Время приема:

K - kell 11.15-11.45

Marika Aarnis

Muusika
+372 4542030
marika.aarnis@kpk.edu.ee

Время приема:

R - kell 11.15-11.45

Maret Arge

Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, pikapäevarühma õpetaja
+372 4542030
maret.arge@kpk.edu.ee

Время приема:

T - kell 11.15-11.45

Ene Heinmets

Eesti keel ja kirjandus
+372 4542030
ene.heinmets@kpk.edu.ee

Время приема:

T - kell 11.15-11.45

Toomas Mägi

История
+372 4542030
toomas.magi@kpk.edu.ee

Время приема:

K - kell 11.15-11.45

Jakob Naagel

Tehnoloogiaõpetus
+372 4542030
jakob.naagel@kpk.edu.ee

Время приема:

E - kell 11.15-11.45

Tiina Metsmaa

Loodusõpetus, keemia, geograafia
+372 4542030
tiina.metsmaa@kpk.edu.ee

Время приема:

N - kell 11.15-11.45

Väino Uljas

Arvutiõpetaja, robootika ringi juhendaja
+372 4542030
vaino.uljas@kpk.edu.ee


Anne Pildre

Eesti keel ja kirjandus
+372 4542030
anne.pildre@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Anna Adamson

Vene keel
+372 4542030
anna.adamson@kpk.edu.ee

Время приема:

T - kell 11.15-11.45

Marika Paas

Füüsika
+372 4542030
marika.paas@kpk.edu.ee

Время приема:

E - kell 11.15-11.45

Morten Mägi Ravn

Inglise keel
+372 4542030
morten.ravn@kpk.edu.ee

Время приема:

K - kell 11.15-11.45

Katre Lember

Kunstiõpetus
+372 4542030
katre.lember@kpk.edu.ee

Время приема:

R - kell 11.15-11.45

Laura Naagel

Bioloogia
+372 4542030
laura.naagel@kpk.edu.ee

Время приема:

T - kell 11.15-11.50

Roland Kütt

Kehaline kasvatus
+372 4542030
roland.kutt@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Arnek Grubnik

Huvijuht
+3724542030
arnek.grubnik@kpk.edu.ee

Персонал (7)

Laidi Lindau

Sekretär-raamatukoguhoidja
+372 4542030
kool@kpk.edu.ee


Margit Lindau

Haridustehnoloog
+372 4542030
margit.lindau@kpk.edu.ee


Väino Uljas

Töökeskkonnaspetsialist
Haldusspetsialist
+372 4542030
vaino.uljas@kpk.edu.ee


Reelika Grahv

Perenaine
+372 4542085


Pille Tänak

Koristaja


Erika Kiil

Koristaja


Kaidi Liivas

Õppedisainer-projektijuht
+372 4542030
kaidi.liivas@kpk.edu.ee

Tugipersonal (3)

Maiu Raun

HEV koordinaator
+372 4542021
anne.pildre@kpk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Tiina Saare

Sotsiaalpedagoog
+372 4542085
+372 53865166
tiina.saare@saare.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Milja Mäeorg

Kärla PK kooliõde
+372 4542080

Lisainformatsioon: 

LUUKAS K.K. OÜ pereõde

Время приема:

Vastuvõtt Kärla teenuskeskuses

Свяжитесь с нами

CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kärla Põhikool

Общая информация

1 пользователь онлайн.

  • admin