Fotokonkurss "Suvest sügisesse" 12. сентября LL

Hei, Kärla koolipere!

Jätkame oma kooli pikka traditsiooni ja alustame kooliaastat FOTOKONKURSIGA!

Tänavune teema on "Suvest sügisesse". Seega on võistlema oodatud nii kaunid suvehõngulised klõpsud kui ka sügise parimad hetked looduses.

Konkurss kestab 12.09 - 01.10.2023.

Iga võistleja saab konkursile esitada 1-2 omatehtud fotot. Lubatud on maitsekas fototöötlus. Autor annab oma fotole pealkirja.

Saada fotod hiljemalt 01.10.2023 e-postile kool@kpk.edu.ee. Faili nimeks pane foto pealkiri_oma nimi.

Võistlus toimub kooliastmete kaupa (I, II ja III kooliaste) ning eraldi võistevad kooli töötajad.

Parimaid fotograafe autasustame. Peavõit on kooli kalendri kaanepilt!

Mõnusat suvest sügisesse pildistamist!

Hei, Kärla koolipere!

Jätkame oma kooli pikka traditsiooni ja alustame kooliaastat FOTOKONKURSIGA!

Konkurss kestab 12.09 - 01.10.2023.

Parimaid fotograafe autasustame. Peavõit on kooli kalendri kaanepilt!

Mõnusat suvest sügisesse pildistamist!