Новости

Meeleolukas kevadkontsert 24. мая KPK


Ilusatesse linnulaululistessse päevadesse mahtus ka meie kooli traditsiooniline kevadkontsert peredele ja kogukonnale. Selles oli emotsioone, huumorit ja killuke ettevõtlust. Enne kontserti oli avatud õpilastööde näitus ja kohvik, kus müüdi isevalmistatud küpsetisi. 

Kutsume teid sellest vahvast keavdpeost lugema meie koolilehest "Koolijuntsude Teataja"! Fotod leiad galeriist.

Ilusatesse linnulaululistessse päevadesse mahtus ka meie kooli traditsiooniline kevadkontsert peredele ja kogukonnale. Selles oli emotsioone, huumorit ja killuke ettevõtlust. Enne kontserti oli avatud õpilastööde näitus ja kohvik, kus müüdi isevalmistatud küpsetisi. 

Kutsume teid sellest vahvast keavdpeost lugema meie koolilehest "Koolijuntsude Teataja"! Fotod leiad galeriist.

There are currently 0 users online.