3. klassi laadapäev Vikil 30. сентября LL

Mihklipäeva eel 28. septembril peeti Mihkli talumuuseumis Vikil traditsioonilist MIHKLILAATA. Kärla kooli ettevõtlikud 3. klassi õpilased koos vanematega ja õpetaja Maret Reiga panid ka oma müügileti üles.

Reigit Konts kirjutab laadapäevast nii:

Me käisime Vikil laadal. Me müüsime palju erinevaid asju. Laat läks edukalt ja me teenisime palju. Ma sain kõik asjad maha müüa ja mulle meeldis see väga.

Eleanora Rebase muljed on järgmised:

Vikil teenitud tulu plaanitakse ühiselt kasutada klassi õppereisi korraldamiseks.

Pidigalerii: bit.ly/2nQROaX

Reigit Konts kirjutab laadapäevast nii:

Eleanora Rebase muljed on järgmised:

Pidigalerii: bit.ly/2nQROaX