Viiendikud said lahti rebase tiitlist 04. ноября LL

28. oktoobrist kuni 1. novembrini toimus Kärla koolis taaskord rebaste ristimine. Nädala jooksul sai korraldatud 5. klassi õpilastele erinevaid ülesandeid ja tegevusi. Iga ülesande sooritamine või mitte sooritamine andis teatud arv punkte. Punktid kandsime punktitabelisse ning viimasel päeval selgus parim Juhan ja Mari, kelleks osutusid Gregor ja Mirit. Esmaspäevaks koostasid üheksandikud kahootis viktoriini, et selgitada välja, kui hästi rebased oma õpetajaid tunnevad, teisipäeval kirjutas iga rebane luuletuse teemal ,,KPK 100. lend“, kolmapäeval toimus soovahetus ja just dance, neljapäeval olid viiendikud abis kooli perenaisel Reelikal koristamises ning reedel leidis aset kauaoodatud takistusrada.

Minule kui rebasele meeldis kõige enam reedene takistusrada, kus viimases punktis tuli laulda ,,Põdral maja metsa sees“ nii, et kõik täishäälikud oleksid E tähed ja kolmas punkt, kus tuli nägu kasta vette ja seejärel jahusse. Veel oli tore ka esmaspäevane kahooti viktoriin ja teisipäevane luuletuste lugemine ning teiste kuulamine.

Korraldajana võin öelda, et kõik sujus suurepäraselt ning nii rebased kui ka ristijad jäid nädalaga väga rahule.

Korraldaja Darelyan Pähn ja rebane Gregor Grahv

Pildigalerii: http://bit.ly/32gkc4K