Новости

Kooli 110. sünnipäeva tähistamise kava 28. января admin


Esmaspäev, 17. veebruar, ajaloopäev 

  • 8.30 Õpilaste ja õpetajate rongkäik alevikus 
  • 9.00 Juubelinädala pidulik avamine kooli aulas 
  • 9.25 – 10.10 koolitund algab vilistlase või külalise esinemisega 
  • 10.20 – 11.05 1.-4. klassi ajalooteemaline viktoriin, algus aulas 
  • 11.25 – 12.10 5.-6. klassi ajalooteemaline viktoriin, algus aulas 
  • 12.30 – 13.15 7.-9. klassi ajalooteemaline viktoriin, algus aulas 
  • 12.30  1.-4. klassi viktoriini autasustamine algklasside koridoris 

Bussid koju 16.10  

Teisipäev, 18. veebruar, spordipäev 

  • 8.30 5.-9. klasside ajalooviktoriini autasustamine aulas 
  • 1.-2. tund toimuvad tavapäraselt 
  • 10.15 – 11.15 6.-9. klass peotantsutund rahvamajas Janar Tänaku ja Gete Grahvi juhendamisel (eelregistreerimisega) 
  • 11.30 – 12.30 1.-5. klass peotantsutund rahvamajas Janar Tänaku ja Gete Grahvi  juhendamisel (eelregistreerimisega) 
  • 13.15 Pikapäevaeine 
  • 13.30 - 16.00 „Ott Tänak – The Movie“ filmi vaatamine Rahvamajas, filmi juhatab sisse  Oti isa Ivar Tänak  

Bussid koju 16.10

Kolmapäev, 19. veebruar, kaunite kunstide päev 

  • 8.30 Tund vastavalt tunniplaanile 
  • 9.25 – 10.10 Muusikaline vestlusring kogu kooliperele aulas. Külaline vilistlane Henrika Trave. 
  • 10.10 Algklasside söögivahetund 
  • 10.30 – 12.00 Kaunite kunstide töötoad, I sessioon (10 töötuba eelregistreerimisega) 

Kaunite kunstide töötoad:  

1. Ene Shultz - fotograafia (eesti k kl) 

2. Aime Haamer - viltimine (matem kl) 

3. Pille Tänak -  helmeskeede töötuba (II kl) 

4. Villi Pihl - kokandus (kodunduse kl) 

5. Ave Lindau – keraamika (tehnoloogiaõp kl) 

6. Jaanika Kask – kaasaegse kunsti töötuba (pealkiri täpsustub) (kunstiklass) 

7. Anete Antsaar – näomaalingud (IV kl) 

8. Arnek Grubnik -  multimeedia (arvutikl) 

9. Kaisi Õispuu - Home-spa (võõrkeelte kl)  

10. Maris Õispuu - henna- ja spreikunst (loodusainete kl) 

  • 12.00 – 12.20 Vanema kooliastme söögivahetund 
  • 12.20 – 13.50 Kaunite kunstide töötoad, II sessioon (10 töötuba eelregistreerimisega) 
  • 13.50 Töötoa läbiviijate tänamine aulas 
  • 14.00 Pikapäevaeine 

Bussid koju  14.15

Neljapäev, 20. veebruar, vilistlaste, teaduse ja karjääripäev 

1. 8.30 - 9.15    

a) I ja  II kl keskkond 

b) III ja IV kl põgenemistoad 

c) V ja VI kl vilistlaste tund 

d) VII ja IX kl vilistlaste tund 

e) VIII kl põgenemistoad 

2. 9.25 - 10.10 

a) I ja II kl vilistlaste tund 

b) III ja IV kl keskkond 

c) V ja VI kl põgenemistoad 

d) VII ja IX kl vilistlaste tund  

e) VIII kl vilistlaste tund 

3. 10.20 - 11.05

a) I ja II kl põgenemistoad 

b) III ja IV kl vilistlaste tund 

c) V ja VI kl keskkond 

d) VII ja IX kl põgenemistuba 

e) VIII kl vilistlaste tund 

4. 11.25 - 12.10 

a) Peastarvutamine kõigile - finaal aulas. Autasustamine 

5. 12.30 - 13.45  

a) Vilistlaste pressikonverents  

b) KAHOOT ja selle mängu autasustamine 

13.45 pikapäeva eine  

Bussid koju  14.00

Reede, 21. veebruar, pidupäev  

  • 8.30 Tunnid vastavalt tunniplaanile 
  • 9.45 – 10.30 Sünnipäevatort sööklas  (algklassid 9.45 ja vanemad 10.00) 
  • Kogunemine klassides kätlemiseks  
  • 10.30 Kätlemine  
  • 11.00 Aktus 
  • 12.00 Bussid koju 

12.00 – 13.00 Direktori vastuvõtt külalistele ja kooli töötajatele algklasside koridoris   

Näitus raamatukogus avatud iga päev 

NB! Sünnipäevaprogrammis on kirjas kõik sel nädalal toimuvad erilised/teistmoodi/tavapärasest muul ajal toimuvad üritused. Programmivälistel aegadel toimuvad tunnid tavalise tunniplaani järgi.  

Kärla Põhikooli 110. sünnipäeva tähistamise kava faili saad avada siit. 

Esmaspäev, 17. veebruar, ajaloopäev 

  • 8.30 Õpilaste ja õpetajate rongkäik alevikus 
  • 9.00 Juubelinädala pidulik avamine kooli aulas 
  • 9.25 – 10.10 koolitund algab vilistlase või külalise esinemisega 
  • 10.20 – 11.05 1.-4. klassi ajalooteemaline viktoriin, algus aulas 
  • 11.25 – 12.10 5.-6. klassi ajalooteemaline viktoriin, algus aulas 
  • 12.30 – 13.15 7.-9. klassi ajalooteemaline viktoriin, algus aulas 
  • 12.30  1.-4. klassi viktoriini autasustamine algklasside koridoris 

Bussid koju 16.10  

Teisipäev, 18. veebruar, spordipäev 

  • 8.30 5.-9. klasside ajalooviktoriini autasustamine aulas 
  • 1.-2. tund toimuvad tavapäraselt 
  • 10.15 – 11.15 6.-9. klass peotantsutund rahvamajas Janar Tänaku ja Gete Grahvi juhendamisel (eelregistreerimisega) 
  • 11.30 – 12.30 1.-5. klass peotantsutund rahvamajas Janar Tänaku ja Gete Grahvi  juhendamisel (eelregistreerimisega) 
  • 13.15 Pikapäevaeine 
  • 13.30 - 16.00 „Ott Tänak – The Movie“ filmi vaatamine Rahvamajas, filmi juhatab sisse  Oti isa Ivar Tänak  

Bussid koju 16.10

Kolmapäev, 19. veebruar, kaunite kunstide päev 

  • 8.30 Tund vastavalt tunniplaanile 
  • 9.25 – 10.10 Muusikaline vestlusring kogu kooliperele aulas. Külaline vilistlane Henrika Trave. 
  • 10.10 Algklasside söögivahetund 
  • 10.30 – 12.00 Kaunite kunstide töötoad, I sessioon (10 töötuba eelregistreerimisega) 

Kaunite kunstide töötoad:  

1. Ene Shultz - fotograafia (eesti k kl) 

2. Aime Haamer - viltimine (matem kl) 

3. Pille Tänak -  helmeskeede töötuba (II kl) 

4. Villi Pihl - kokandus (kodunduse kl) 

5. Ave Lindau – keraamika (tehnoloogiaõp kl) 

6. Jaanika Kask – kaasaegse kunsti töötuba (pealkiri täpsustub) (kunstiklass) 

7. Anete Antsaar – näomaalingud (IV kl) 

8. Arnek Grubnik -  multimeedia (arvutikl) 

9. Kaisi Õispuu - Home-spa (võõrkeelte kl)  

10. Maris Õispuu - henna- ja spreikunst (loodusainete kl) 

  • 12.00 – 12.20 Vanema kooliastme söögivahetund 
  • 12.20 – 13.50 Kaunite kunstide töötoad, II sessioon (10 töötuba eelregistreerimisega) 
  • 13.50 Töötoa läbiviijate tänamine aulas 
  • 14.00 Pikapäevaeine 

Bussid koju  14.15

Neljapäev, 20. veebruar, vilistlaste, teaduse ja karjääripäev 

1. 8.30 - 9.15    

a) I ja  II kl keskkond 

b) III ja IV kl põgenemistoad 

c) V ja VI kl vilistlaste tund 

d) VII ja IX kl vilistlaste tund 

e) VIII kl põgenemistoad 

2. 9.25 - 10.10 

a) I ja II kl vilistlaste tund 

b) III ja IV kl keskkond 

c) V ja VI kl põgenemistoad 

d) VII ja IX kl vilistlaste tund  

e) VIII kl vilistlaste tund 

3. 10.20 - 11.05

a) I ja II kl põgenemistoad 

b) III ja IV kl vilistlaste tund 

c) V ja VI kl keskkond 

d) VII ja IX kl põgenemistuba 

e) VIII kl vilistlaste tund 

4. 11.25 - 12.10 

a) Peastarvutamine kõigile - finaal aulas. Autasustamine 

5. 12.30 - 13.45  

a) Vilistlaste pressikonverents  

b) KAHOOT ja selle mängu autasustamine 

13.45 pikapäeva eine  

Bussid koju  14.00

Reede, 21. veebruar, pidupäev  

  • 8.30 Tunnid vastavalt tunniplaanile 
  • 9.45 – 10.30 Sünnipäevatort sööklas  (algklassid 9.45 ja vanemad 10.00) 
  • Kogunemine klassides kätlemiseks  
  • 10.30 Kätlemine  
  • 11.00 Aktus 
  • 12.00 Bussid koju 

12.00 – 13.00 Direktori vastuvõtt külalistele ja kooli töötajatele algklasside koridoris   

Näitus raamatukogus avatud iga päev 

NB! Sünnipäevaprogrammis on kirjas kõik sel nädalal toimuvad erilised/teistmoodi/tavapärasest muul ajal toimuvad üritused. Programmivälistel aegadel toimuvad tunnid tavalise tunniplaani järgi.  

Kärla Põhikooli 110. sünnipäeva tähistamise kava faili saad avada siit. 

There are currently 0 users online.