Kutsume teid õpilaste fotode rändnäitusele! 07. февраля KPK

Kutsume huvilisi Kärla koolimajja algklasside vahetunniruumi vaatama imelist fotonäitust „Läbi looduseprisma“!

Rändnäitus on koostatud  Hallikivi seikluspargi matka- ja seiklusringi õpilaste töödest. Kokku on eksponeeritud 78 noore fotograafi ning nende juhendajate kunsti.

Täname näituse korraldajaid Ene Schultzi (fotokoolitaja) ja Riina Voogi (matka- ja seiklusringi juhendaja).

Rändnäitus jääb meie koolis avatuks kuni märtsi alguseni.

Rändnäitus jääb meie koolis avatuks kuni märtsi alguseni.