Наши истории

Fotokonkursi võitjad selgunud 22. декабря KPK


Kogu advendiaja kestis ülekooliline fotokonkurss „Oodates jõule“. Teada on, et jõulude ootus on eriline aeg aastas. Sel ajal süttivad tuled koduakendel ja süttib miskit erilist ka meie hinges. Tänavune fotokonkursi teema lasi jõuluilu märgata nii toas kui õues. Kui klassikalised jõulukaardid lasevad me unistustes elada valgetel lumistel jõuludel, siis meie konkursi ülesanne oli sedavõrd raskem, sest kogu advendiaja jooksul pole lund väga nähtud. Aga loovusel pole piire ja jõulud tulevad ka lumeta! Seda kinnitavad konkursile esitatud tööd.

Konkursile laekus kokku 22 fotot. Võistlus toimus 3 kategoorias: 1.-3. kl õpilased, 4.-8. kl õpilased ja õpetajad. Veebihääletus oli avalik ning sellel said osaleda nii koolipere, lapsevanemad kui sõbrad.

Igale korralikule konkursile kohaselt vaatas võistlustööd üle ka žürii ning selgitas igas kategoorias välja Grand Prix. Žüriisse kuulus meie kooli vilistlane  ja fotograaf Ene Schultz ning eelmisel õppeaastal kooli lõpetanud õpilased ja hobifotograafid Helena-Karmen Saar, Liisi Leppik ja Darelyan Pähn.

Veebihääletuse võitjad, ehk publiku lemmikud olid:

1.- 3. klass „Päkapikk Tipa“, autor Karel Saarem 3. kl

4.- 8. klass „Jõuluks rasvaseks“ , autor Eleanora Rebase 4. kl

Õpetajate hulgast meeldis publikule enim „Hommikune üllatus“ autor Maret Rei.

Žürii andis välja Grand Prix järgmiselt:

1.-3. klass „Lemmik suur päkapikk“, autor Kaur Kivirai 1. kl

4.-8. kl „Kristalne jõulupuu“, autor Janell Tänak 5. kl

Õpetajate Grand Prix läheb fotole „Jõuluidüll“, autor Kaisi Õispuu.

Palju õnne võitjatele! Vaatamata ootamatult alanud distantsõppe perioodile ja algavale koolivaheajale ei jää auhinnad välja jagamata. Seda teeme siis, kui taas koolis kohtume.

Aitäh kõikidele konkursil osalejaile! Kõigi teie fotod on nauditavad ja jõulurõõmu tekitavad!

Foto- ja meediaringi juhendaja

Laidi Lindau

 

Kogu advendiaja kestis ülekooliline fotokonkurss „Oodates jõule“. Teada on, et jõulude ootus on eriline aeg aastas. Sel ajal süttivad tuled koduakendel ja süttib miskit erilist ka meie hinges. Tänavune fotokonkursi teema lasi jõuluilu märgata nii toas kui õues. Kui klassikalised jõulukaardid lasevad me unistustes elada valgetel lumistel jõuludel, siis meie konkursi ülesanne oli sedavõrd raskem, sest kogu advendiaja jooksul pole lund väga nähtud. Aga loovusel pole piire ja jõulud tulevad ka lumeta! Seda kinnitavad konkursile esitatud tööd.

Konkursile laekus kokku 22 fotot. Võistlus toimus 3 kategoorias: 1.-3. kl õpilased, 4.-8. kl õpilased ja õpetajad. Veebihääletus oli avalik ning sellel said osaleda nii koolipere, lapsevanemad kui sõbrad.

Igale korralikule konkursile kohaselt vaatas võistlustööd üle ka žürii ning selgitas igas kategoorias välja Grand Prix. Žüriisse kuulus meie kooli vilistlane  ja fotograaf Ene Schultz ning eelmisel õppeaastal kooli lõpetanud õpilased ja hobifotograafid Helena-Karmen Saar, Liisi Leppik ja Darelyan Pähn.

Veebihääletuse võitjad, ehk publiku lemmikud olid:

1.- 3. klass „Päkapikk Tipa“, autor Karel Saarem 3. kl

4.- 8. klass „Jõuluks rasvaseks“ , autor Eleanora Rebase 4. kl

Õpetajate hulgast meeldis publikule enim „Hommikune üllatus“ autor Maret Rei.

Žürii andis välja Grand Prix järgmiselt:

1.-3. klass „Lemmik suur päkapikk“, autor Kaur Kivirai 1. kl

4.-8. kl „Kristalne jõulupuu“, autor Janell Tänak 5. kl

Õpetajate Grand Prix läheb fotole „Jõuluidüll“, autor Kaisi Õispuu.

Palju õnne võitjatele! Vaatamata ootamatult alanud distantsõppe perioodile ja algavale koolivaheajale ei jää auhinnad välja jagamata. Seda teeme siis, kui taas koolis kohtume.

Aitäh kõikidele konkursil osalejaile! Kõigi teie fotod on nauditavad ja jõulurõõmu tekitavad!

Foto- ja meediaringi juhendaja

Laidi Lindau