Nädalamenüü

Nädalamenüü 03.- 07. oktoober 2022:

KOOLILÕUNA

1.- 4. kl kell 11.15 - 11.35

5.- 9. kl kell 11.50 - 12.10

PIKAPÄEVA EINE

kell 13.30-13.45

ESMASPÄEV

Koorene kanapasta, piim 3,5% (PRIA), keefir, kõrvitsasalat, jogurt PRIA

Riisipuder, neljamarjamoos
TEISIPÄEV

Läätse-tomatisupp, leib, piim 3,5% PRIA, maasika-jogurti maius, ploom PRIA

Pizza singi ja tomatiga, piim2,5%

KOLMAPÄEV Pikkpoiss, keedetud kartul (mahe), kurgikaste ürtidega, leib, piim3,5% PRIA, kirsstomat PRIA Toorjuustu-vahvli kook
NELJAPÄEV Kana-riisisupp, pannkoogid keedisega, leib, piim 3,5% PRIA Kartulisalat, mahlatee
REEDE Värskekapsa-hakklihahautis, keedetud kartul (mahe), leib, piim 3,5% PRIA
Toidusisalduse info

*- lihavaba

Täpsemat infot toidus sisalduvate allergeenide kohta saab küsida peakokalt.

Sööklal on õigus teha menüüs muudatusi vastavalt vajadusele.

TOITLUSTAMINE

Meie kooli õpilasi toitlustab Kärla Spordihalli söökla (tel 4542091), mis asub koolist umbes 100m kaugusel.

Õpilastele pakutakse kaks söögikorda: koolilõuna ja pikapäevaeine.

Koolilõunat pakutakse ajavahemikul:

• kell 11.15 - 11.35 söövad 1. kl, 2. kl, 3.A kl, 3.B kl, 4. kl ja õpetajad
  • kell 11.50 - 12.10 söövad 5. kl, 6. kl, 7. kl, 8. kl, 9. kl ja õpetajad

Pikapäevaeinet pakutakse: 13.30-13.45

NB! Pikapäevaeinet pakutakse kõigile õpilastele, kelle vanemad on selleks soovi avaldanud.

PIKAPÄEVAEINE TAOTLEMINE

Pikapäevaeine saamiseks tuleb vanemal esitada taotlus Kärla Spordikooli söökla juhataja e-postile karla.sookla@mail.ee ja taotluse vormi leiab siit: Pikapäevaeine avaldus

Kui elektroonilise avalduse esitamine ei ole võimalik, siis on võimalus esitada taotlus ka paberil. Paberil allkirjastatud taotlus peab jõudma klassijuhataja kätte, kes toimetab selle esimesel võimalusel sööklale.

Pikapäevarühma söömist saab alustada, päevi muuta ja lõpetada alates järgmisest kuust, esitades taotluse söökla juhatajale.

Väga oluline on, et vanemad teavitaksid lapse puudumisest võimalikult varakult, sest nii saab täpsemalt prognoosida vajalikke toiduainete koguseid. Võimalikust puudumisest tuleb sööklat teavitada koolipäeval hiljemalt kell 14.00. Hilisemal teatamisel arvestatakse õpilane hommiku- ja pikapäevaeinelt maha teatamisest järgmisel päeval.

Pikapäevaeine söögikordade üle peab arvestust söökla juhataja. Puudumistega seotud teated palume edastada telefonile 45 42 091 või söökla meilile: karla.sookla@mail.ee

PIKAPÄEVAEINE EEST TASUMINE

Pikapäeva eine hind 0,50 eurot päevas. Pikapäevaeine eest tasub lapsevanem Saaremaa Vallavalitsuse rahandusteenistuse väljastatud arve alusel, arvel näidatud kuupäevaks ja pangakontole.

Koolilõuna on õpilasele tasuta. 1.- 9. klassi õpilaste koolilõuna kaetakse riigi eelarvest eraldatud toetuse eest, mis on 1 euro päevas.

TOITLUSTAMINE

Õpilastele pakutakse kaks söögikorda: koolilõuna ja pikapäevaeine.

Koolilõunat pakutakse ajavahemikul:

• kell 11.15 - 11.35 söövad 1. kl, 2. kl, 3.A kl, 3.B kl, 4. kl ja õpetajad
  • kell 11.50 - 12.10 söövad 5. kl, 6. kl, 7. kl, 8. kl, 9. kl ja õpetajad

Pikapäevaeinet pakutakse: 13.30-13.45

PIKAPÄEVAEINE TAOTLEMINE

PIKAPÄEVAEINE EEST TASUMINE

Nädalamenüü 03.- 07. oktoober 2022:

KOOLILÕUNA

1.- 4. kl kell 11.15 - 11.35

5.- 9. kl kell 11.50 - 12.10

PIKAPÄEVA EINE

kell 13.30-13.45

ESMASPÄEV

Koorene kanapasta, piim 3,5% (PRIA), keefir, kõrvitsasalat, jogurt PRIA

Riisipuder, neljamarjamoos
TEISIPÄEV

Läätse-tomatisupp, leib, piim 3,5% PRIA, maasika-jogurti maius, ploom PRIA

Pizza singi ja tomatiga, piim2,5%

REEDE Värskekapsa-hakklihahautis, keedetud kartul (mahe), leib, piim 3,5% PRIA
Toidusisalduse info

*- lihavaba

Täpsemat infot toidus sisalduvate allergeenide kohta saab küsida peakokalt.

Sööklal on õigus teha menüüs muudatusi vastavalt vajadusele.

There are currently 0 users online.