Loodusfotokonkurss 30. сентября LL

Tule ja pane enda loovus proovile ülekoolilisel loodusfotokonkursil!

Sügis on omamoodi eriline aeg aastas, enne suure halli saabumist näitab loodus meile kõige erksamaid värve. Igaühele meist toob sügise saabumine kaasa erinevad tunded – kellele millegi igatsuse, kellele millegi ootuse.

Seekordsel fotokonkursil on sul võimalus läbi kaamerasilma leida üles ja näidata sügist just sellisena nagu see sulle paistab.

Võistlustöid konkursile saab esitada alates 01.10 kuni 31.10.2021.

Iga võistleja võib esitada kuni kaks enda pildistatud fotot e-postile kool@kpk.edu.ee

Nutifotograafiale kohaselt on lubatud ja oodatud maitsekas fotode järeltöötlus fototöötlusäppidega. Telefoniga pildistades kasuta resolutsiooni 3:4.

Faili nimi peab sisaldama foto pealkirja ja autori nime.

Võistlus toimub kooliastmete kaupa ( 1.-3. kl; 4.-6.kl, 7.-9. kl) ja väga on oodatud ka õpetajate fotod.

Avalik veebihääletus toimub 10.11 kuni 14.11. Selleks jagame linki kooli kodulehel ja kooli FB lehel.

Töid hindab ka žürii. Parimatele on kindlasti ka auhinnad!

Rohket osalemist fotokonkursil ja mõnusat sügise nautimist soovides

Fotokonkursi galeriid ja kogu tegevust kajastame projekti veebilehel

Laidi Lindau

Foto- ja meediaringi juhendaja

Tule ja pane enda loovus proovile ülekoolilisel loodusfotokonkursil!

Võistlustöid konkursile saab esitada alates 01.10 kuni 31.10.2021.

Faili nimi peab sisaldama foto pealkirja ja autori nime.

Töid hindab ka žürii. Parimatele on kindlasti ka auhinnad!

Rohket osalemist fotokonkursil ja mõnusat sügise nautimist soovides

Fotokonkursi galeriid ja kogu tegevust kajastame projekti veebilehel