Наши истории

Osalesime noortekonverentsil "Lahe Koolipäev" 18. октября LL


7. oktoobril käisid meie kooli esindamas üheksanda klassi õpilased Tallinnas, noorte konverentsil  “Lahe koolipäev”. Tüdrukud Sirelin, Heti Anett, Egeli, Lisandra ja Annabel-Maria jagavad oma muljeid sellest üritusest.

Päev koosnes mitmest erinevast osast ning meie selle aasta teemaks oli “Kuidas jõuda kohale?”.  Meile esinesid mitmed erinevad Eesti kuulsused, kes rääkisid oma kogemustest ja sellest kuidas nemad enda mõtted kohale toovad. Meie lemmikuteks esinejateks olid Valter Soosalu ja Kadri Voorand. Peamiselt jäi meile pähe kõlama lause, mida ütles meile Kristina Šmigun Vähi: “Mis ei tapa, teeb tugevaks”. See mõte innustas meid kõiki edasi pürgima ja tunneme, et see konverents oli meile kõigile vajalik ja loodame ka tulevikus sellest taaskord osa võtta.

Annabel-Maria Kuusikmaa

9. klass

Veel pilte leiad SIIT

7. oktoobril käisid meie kooli esindamas üheksanda klassi õpilased Tallinnas, noorte konverentsil  “Lahe koolipäev”. Tüdrukud Sirelin, Heti Anett, Egeli, Lisandra ja Annabel-Maria jagavad oma muljeid sellest üritusest.

Päev koosnes mitmest erinevast osast ning meie selle aasta teemaks oli “Kuidas jõuda kohale?”.  Meile esinesid mitmed erinevad Eesti kuulsused, kes rääkisid oma kogemustest ja sellest kuidas nemad enda mõtted kohale toovad. Meie lemmikuteks esinejateks olid Valter Soosalu ja Kadri Voorand. Peamiselt jäi meile pähe kõlama lause, mida ütles meile Kristina Šmigun Vähi: “Mis ei tapa, teeb tugevaks”. See mõte innustas meid kõiki edasi pürgima ja tunneme, et see konverents oli meile kõigile vajalik ja loodame ka tulevikus sellest taaskord osa võtta.

Annabel-Maria Kuusikmaa

9. klass

Veel pilte leiad SIIT