News

Huviringidesse registreerimine 07. September Laidi


Kärla koolis alustavad järgmised huviringid:

Ansambel

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Igal reedel Kärla Põhikoolis või kokkuleppel õpilastega

Keraamika (1.-4. klass)

Juhendaja Riina Voog

Toimumise ajad ja kohad: Kärla Põhikool, neljapäev, kell 13.45-14.30.

Keraamika (5.-9. klass)

Juhendaja Riina Voog

Toimumise ajad ja kohad: Kärla Põhikool, neljapäev , kell 15.15-16.00 .

Lastekoor

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Kolmapäev

Mõttemängud

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: esmaspäeviti 15.15-16.00

Meedia- ja fotoring (5.-9. kl)

Juhendaja Laidi Lindau

Toimumise ajad ja kohad:  teisipäeviti koostöövahetunni ajal kell 11.15.

Mudilaskoor

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Esmaspäev

Poistekoor

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Teisipäev

Puutöö (2.-7. kl)

Juhendaja Andrei Tšernobrovkin

Toimumise ajad ja kohad: Kord nädalas kolmapäeviti kl 15.15-16.00. Alustame 14 septembrist.

Robootika (1. klass)

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: Kolmapäeviti 12.15-13.00

Robootika (2.-6. klass)

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: Kolmapäeviti 13.45- 14.30, edasijõudnud 15.15-16.00

Robootika (Ukraina 1.-3. kl)

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: Esmaspäeviti 12.15-13.30

TORE (5.-9. kl)

Juhendaja Tiina Saare, Laidi Lindau

Toimumise ajad ja kohad: Vali üks aegadest: kolmapäeviti kell 16.00-17.15 või teisipäeviti kell 13.45 - 15.00

Korvpall (1.-3. kl)

Treener Siim Hiie

Toimumise ajad ja kohad: kolmapäeviti kell 15.15 – 16.00, Kärla Spordihall

Jalgpall (1.-4. kl)

Treener Roland Kütt

Toimumise ajad ja kohad: neljapäeviti kell 13.45 – 14.30, Kärla Spordihall

Õpilasfirma loomine

Juhendaja Kaidi Liivas

Toimumise ajad ja kohad: Juhendajaga saadakse kokku iga nädal 1x ESMASPÄEVITI 5.tund (kell 15.15-16.00)
Ülejäänud kokkusaamised lepivad õpilasfirma liikmed ise omavahel kokku.

Meelerahuring (1.-4. kl)

Juhendaja Eliisa Siim

Toimumise ajad ja kohad: kolmapäeviti kell 14.30- 15.15

Tantsuring

Juhendaja Laura (Minu Tantsukool)

Toimumise ajad ja kohad: Kärla kooli aula teisipäeviti kell 13.45-14.45

Näitering 

Juhendaja Marika Paas

Toimumise ajad ja kohad: kokkuleppel juhendajaga

Filmiring

Juhendaja Morten Mägi Ravn

Toimumise ajad ja kohad: kokkuleppel juhendajaga

Inglise keele ring (5.-9. kl)

Juhendaja Ilnur Kuldubaev

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 15.15-16.00

 

Huviringidesse registreerimine toimub läbi huvihariduse registri aadressil: saaremaa.huviregister.ee.

Lapsevanemad, palume vaadata üle registris olevad andmed lapse kohta ja vajadusel muuta.

 

Huviderohket aastat soovides

Arnek Grubnik

Huvijuht

 

Kärla koolis alustavad järgmised huviringid:

Ansambel

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Igal reedel Kärla Põhikoolis või kokkuleppel õpilastega

Keraamika (1.-4. klass)

Juhendaja Riina Voog

Toimumise ajad ja kohad: Kärla Põhikool, neljapäev, kell 13.45-14.30.

Keraamika (5.-9. klass)

Juhendaja Riina Voog

Toimumise ajad ja kohad: Kärla Põhikool, neljapäev , kell 15.15-16.00 .

Lastekoor

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Kolmapäev

Mõttemängud

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: esmaspäeviti 15.15-16.00

Meedia- ja fotoring (5.-9. kl)

Juhendaja Laidi Lindau

Toimumise ajad ja kohad:  teisipäeviti koostöövahetunni ajal kell 11.15.

Mudilaskoor

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Esmaspäev

Poistekoor

Juhendaja Marika Aarnis

Toimumise ajad ja kohad: Teisipäev

Puutöö (2.-7. kl)

Juhendaja Andrei Tšernobrovkin

Toimumise ajad ja kohad: Kord nädalas kolmapäeviti kl 15.15-16.00. Alustame 14 septembrist.

Robootika (1. klass)

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: Kolmapäeviti 12.15-13.00

Robootika (2.-6. klass)

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: Kolmapäeviti 13.45- 14.30, edasijõudnud 15.15-16.00

Robootika (Ukraina 1.-3. kl)

Juhendaja Väino Uljas

Toimumise ajad ja kohad: Esmaspäeviti 12.15-13.30

TORE (5.-9. kl)

Juhendaja Tiina Saare, Laidi Lindau

Toimumise ajad ja kohad: Vali üks aegadest: kolmapäeviti kell 16.00-17.15 või teisipäeviti kell 13.45 - 15.00

Korvpall (1.-3. kl)

Treener Siim Hiie

Toimumise ajad ja kohad: kolmapäeviti kell 15.15 – 16.00, Kärla Spordihall

Jalgpall (1.-4. kl)

Treener Roland Kütt

Toimumise ajad ja kohad: neljapäeviti kell 13.45 – 14.30, Kärla Spordihall

Õpilasfirma loomine

Juhendaja Kaidi Liivas

Toimumise ajad ja kohad: Juhendajaga saadakse kokku iga nädal 1x ESMASPÄEVITI 5.tund (kell 15.15-16.00)
Ülejäänud kokkusaamised lepivad õpilasfirma liikmed ise omavahel kokku.

Meelerahuring (1.-4. kl)

Juhendaja Eliisa Siim

Toimumise ajad ja kohad: kolmapäeviti kell 14.30- 15.15

Tantsuring

Juhendaja Laura (Minu Tantsukool)

Toimumise ajad ja kohad: Kärla kooli aula teisipäeviti kell 13.45-14.45

Näitering 

Juhendaja Marika Paas

Toimumise ajad ja kohad: kokkuleppel juhendajaga

Filmiring

Juhendaja Morten Mägi Ravn

Toimumise ajad ja kohad: kokkuleppel juhendajaga

Inglise keele ring (5.-9. kl)

Juhendaja Ilnur Kuldubaev

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 15.15-16.00

 

Huviringidesse registreerimine toimub läbi huvihariduse registri aadressil: saaremaa.huviregister.ee.

Lapsevanemad, palume vaadata üle registris olevad andmed lapse kohta ja vajadusel muuta.

 

Huviderohket aastat soovides

Arnek Grubnik

Huvijuht

 

There are currently 0 users online.