Our stories

Terves kehas terve vaim - spordipäev õuesõppenädalal 29. September LL


Meie kooli spordipäev toimus sel korral tegelikult lausa kahel päeval - esimene päev oli 21. september, mil toimus spordipäev 3. kooliastme õpilastele. Spordipäev sattus ajaliselt ka õuesõppenädalale. Esimese ja teise kooliastme õpilased said oma sportlikud võimed proovile panna 28. septembril.  

Mis aladel võisteldi? Kõik kooliastmed a) hüppasid kaugust; b) jooksid 60. meetrit; c) võistlesid palliviskes; d) osalesid pikamaa jooksus (pikamaajooksus olid distantsid kooliastmeti erinevad).

Ilmad olid mõlemal päeval soojad ja mõnusad; õuesolemist nautisid nii kohtunikena ametis olnud õpetajad, kui ka kindlasti paljud õpilased. Meie kooli vahetundides ja pikas vahetunnis on järjest rohkem õpilasi, kes selle aja sisustavad palliplatsil tegutsemisega -seegi näitab, et värskes õhus on mõnus olla.

Tänud kõigile õpilastele, kes spordipäeval usinalt oma isiklikke rekordeid purustasid, tänud abistavatele õpetajatele ning suured tänud peakorraldajale - kehalise kasvatuse õpetajale Roland Kütile! Parimatest parimad saavad peagi ka autasustatud.

Pildigalerii avaneb SIIN

#KärlaPõhikool

#õuesõpe

#liikumisaasta 

#spordipäev

Meie kooli spordipäev toimus sel korral tegelikult lausa kahel päeval - esimene päev oli 21. september, mil toimus spordipäev 3. kooliastme õpilastele. Spordipäev sattus ajaliselt ka õuesõppenädalale. Esimese ja teise kooliastme õpilased said oma sportlikud võimed proovile panna 28. septembril.  

Mis aladel võisteldi? Kõik kooliastmed a) hüppasid kaugust; b) jooksid 60. meetrit; c) võistlesid palliviskes; d) osalesid pikamaa jooksus (pikamaajooksus olid distantsid kooliastmeti erinevad).

Ilmad olid mõlemal päeval soojad ja mõnusad; õuesolemist nautisid nii kohtunikena ametis olnud õpetajad, kui ka kindlasti paljud õpilased. Meie kooli vahetundides ja pikas vahetunnis on järjest rohkem õpilasi, kes selle aja sisustavad palliplatsil tegutsemisega -seegi näitab, et värskes õhus on mõnus olla.

Tänud kõigile õpilastele, kes spordipäeval usinalt oma isiklikke rekordeid purustasid, tänud abistavatele õpetajatele ning suured tänud peakorraldajale - kehalise kasvatuse õpetajale Roland Kütile! Parimatest parimad saavad peagi ka autasustatud.

Pildigalerii avaneb SIIN

#KärlaPõhikool

#õuesõpe

#liikumisaasta 

#spordipäev