Saavutuste autahvel

• Tunnustame Heti-Anett Aksalu, Egelin Loppi ja Krislin Vokki, kes osalesid oktoobrikuu KÄSITÖÖ ajakirja koostamisel ja neid tunnustati tänukirja ja ajakirja numbriga.
  • Tunnustame maakondlikul discgolfivõistlusel väga tublisti osalenud õpilasi Lisandra Roosi (I koht), Liisi Leppikut (II koht).
  • Tunnustame Koolivikril osalejaid Kadrilin Lember, Annabel Maria Kuusikmaa, Elisabeth Käspre, Liisi Leppik, Gelly Grahv 5.-6. koha saavutamise eest. Viktoriinis olid Kärla tiimi teadmised kõige paremad Eesti ajaloos ja spordis. Võileibade meisterdamine -  kõige ilusamad ja ,,kastist välja mõtlemisega” sai ja leib said eriauhinna, mille võitis meie kooli võistkond.
  • Tunnustame Pilleliis Leemetit, kes saavutas Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlustel kõrgushüppes III koha.
  • Tunnustame Kadri Väljakivi, kes on naiste lauatennise Saare maakonna karikavõistluste võitja ja saavutas maakonna meistrivõistlustel paarismängus kolmanda koha.