102. lennu tutinädal 25. mai LL

16.-20.05 toimus meie kooli 9. klassil tutinädal. Nädal oli meeleolukas ja täis lõbusaid emotsioone. Saime veel viimast korda kõik koos tundides olla ja õpetajatega rääkida tulevikuplaanidest ja paljust muust põnevast.

Nädal lõppes tutiaktusega, mille armsad kaheksandikud meile korraldasid. Sai tantsu, laulu ja palju nalja. Aktuse lõpus saatis meid ära koolikell, millele järgnes lustakas veesõda.

Aitäh teile, armas koolipere, nende meeleolukate aastate eest, 102. lend jääb teid igatsema!

9. klassi nimel Sirelin Miller

Lõbus pildigalerii SIIN