17. mail taastub tavapärane koolikorraldus 14. mai KPK

11. mai valitsuse istungil otsustati, et alates 17. maist lubatakse kõik lapsed tagasi kooli. Meil on rõõm, et taastub tavapärane koolikorraldus:

• tunnid toimuvad  tunniplaani alusel ja koos õpetajaga klassiruumis,
  • süüa saab kooli sööklast,
  • kooli huvitegevus toimub ja
  • bussid sõidavad tavapärastel aegadel kooli ja koju.

Küll aga peame viiruse leviku vältimisel arvestama, et kes on vanemad kui 12 eluaastat, peavad kandma koolis maski. Enne koolivaheajale minekut anname veel endast parima, et tasandada distantsõppel tekkinud õpilünki ja olla rohkem õues.

Koolivaheaeg algab juba 14. juunil, mis tähendab, et viimane kooli- ja aktusepäev on reedel, 11. juunil ja siis võib kõigil puhkus alata. :pray:

Emad ja isad - aitäh, et andsite sellel pikal distantsõppe perioodil endast parima. Parima, mida oskasite ja suutsite anda. :pray:

• tunnid toimuvad  tunniplaani alusel ja koos õpetajaga klassiruumis,
  • süüa saab kooli sööklast,
  • kooli huvitegevus toimub ja
  • bussid sõidavad tavapärastel aegadel kooli ja koju.