2. klassi toimetused pealinnas said aetud vihmata! 31. mai LL

Natuke pilvisel 27. mai hommikul, sättis teine klass ennast kenasti bussile ja sõit Tallinna võis alata.  Lapsed olid elevil, sest reisiraha kogumiseks oli ise palju pingutatud.  Nimelt kattis suure osa vajaminevast kulust kahel korral koolis vahetunni ajal läbi viidud kohviku sissetulek!

Tallinnas külastati Lennusadamat, kus mitmekülgne interaktiivne tegevus ja võimalus ise palju kogeda pakkus nii mõnegi  vau-emotsiooni  ja naerupahvaka.  Kui tihti sa ikka allveelaeva sisse saad piiluda? Lennusadama MARU kohvik ootas lõuna ajal kaunilt kaetud laua ja maitsva sooja toiduga. Kõhud täis, viis buss seiklejad loomaaeda, kus oli ootamas tore tädi Ingrid-loomaaia giid, kes oma põhjalikkuse ja suurepäraste teadmistega pakkus ka täiskasvanud saatjatele põnevat infot. Lapsed välgutasid fotokaid ja esitasid väga asjalikke küsimusi. Tuur loomaaias võttis 2 tundi, mis oli laste kõhud jälle korralikult tühjaks raputanud. Õnneks oli meil selleks puhuks kaasas piknikukorv ning kodust kaasa pandud pirkukad, koogid, puuviljad, juurikad ja muu maitsev  kadusid kui kerisele. Ees ootas kojusõit, mis vastupidiselt oodatule ei möödunudki matkaväsimust välja puhates vaid elamusi ja jutte vadistades.  Ilmataat oli kogu päeva meie poolel ja samal ajal kui Saaremaal vihma ladistas, saime meie oma toimetused pealinnas ilma ühegi piisata ära ajada.  Suur tänu õpetaja Maret Reile, tublidele lastele ja saatjatele!

Inger Juhkam ja ema Marii Kuusemäe

Inger Juhkam ja ema Marii Kuusemäe