2.klassi õunalõhnaline äriidee 10. oktoober LL

9.oktoobri hommikul kooli sisenedes oli tunda magusat õunalõhna. Ja mis siin imestada, sest 2. klassi õpilased olid avanud taas tervele kooliperele ÕUNAKOHVIKU. Õhinat ja elevust oli näha nii väikestes müüjates kui ka uudishimulikes ostjates, kes kiikasid õunakohviku uksest sisse juba enne selle avamist. Kohviku eesmärk oli teenida raha jõulupeofondi. Ühise eesmärgi nimel pingutasid lapsed kõigest väest. Eelneval õhtul toimetas Eleanora köögis raskest koolipäevast hoolimata nii, et jahutolm lendles lae all pirukatainast rullides. Piia vaidles emaga, milliseid lihapirukaid valmistada - küpsetada õlis või ahjus? Inger läks emaga lausa hetkeks riidu, kuna küpsetiste üle käis kõva arutelu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et äri õitses. Koogid ja pirukad olid imemaitsvad. Õunamahl magus nagu alati.

Ääretult lahe idee see ÕUNAKOHVIK, mis õpetab varakult lastele meeskonnatööd, üksteisega arvestamist, ettevõtlusega tegelemist ja ärimaailmas läbi löömist. Eesmärk sai täidetud ja seda tänu meie armsatele "püsiklientidele".

Tänavu oldi õunakohvikut tehes juba kogemuse võrra rikkamad, sest ka eelmisel sügisel ei jätnud õpilased õunahooajal kohvikut avamata!

Edukas projekt sündis õpetaja Maret Rei eestvedamisel ja lapsevanemate lahkel toetusel.

Merle Rebase

2.kl õpilase Eleanora ema