6. klassi tegus talgupäev 09. mai LL

Sellel aastal osales 6. klass kahel talgul. 3. mai ilm meid küll ei soosinud, oli külma ja karge, sadas isegi lund, kuid sellele vaatamata ei olnud meil mõtet seda tegusat päeva ära jätta. Hommikul alustasime Teeme Ära talgutega, kus korrastasime kooli spordiväljaku ümbrust. Tööd sai tehtud nii palju, et mõned lapsed said endale käed villi. Pärast suundusime matkale, mille käigus  hakkasime otsima nurmenukke. Seega võtsime osa üle-eestilisest nurmenukutalgust. Nurmenukke pidi õite järgi liigitama, kas on L tüüpi või S tüüpi õis, tegema pilte ja määrama asukoha. Nurmenukke sai vaadeldud kusagil paarisaja ringis ja lapsed olid  seda tehes rõõmsad ja uudishimulikud.

Meil oli koos tore ja pärast tegusat päeva tundsime ennast väsinutena kuid rõõmsatena.

6. klass ja õpetaja Leana

Fotod tegi Märten soon