7. klass ametikooli Oskuste Päeval 09. aprill LL

Reedel, 05.04 käisid Kärla kooli 7. klassi õpilased Kuressaare Ametikoolis Oskuste Päeval. Siin on nende tagasiside õpitubade kohta, kus nad viibisid.

Kokanduse erialal saab tasuta süüa ja palju huumorit (Karl-Mathias)

Kokanduse õpitoast sain väga meeldiva kogemuse, kuid õppima seda eriala siiski ei läheks (Gertrud)

Mina sain ise süüa teha, kõhu täis süüa ja juurde palju uusi oskusi. Sain teada ka seda, mida kokad teha ei tohi (Lisandra)

Juuksurite töötoas sain teada, kuidas juukseid hooldada ja kaitsta kuumuse eest. Õpetati ka sirgendajaga lokke tegema. Oli tore kogemus (Annika)

Juuksuri töötoas õppisin patse punuma ja lokke tegema (Elisabeth).

Spaa töötoas sain teada, kuidas teha käte hooldust, maniküüri ja milliseid vahendeid selleks kasutada (Maria-Liis)

Sain teadmisi käte koorimisest, küünelakkidest. Ootasin spaa töötoast enamat (Rose-Marin)

Spaa töötoas õppisin erinevate küünekaunistuste tegemist (Sandra)

Õppisin spaa töötoas käte korralikku pesemist ja küünte värvimist (Sessely)

Automehhaanikute töötoas sai palju nalja, lõbus oli ning tööd olid lihtsad. Veidi igav oli ka (Toomas, Robert, Kaspar)

Õppisin paadi tegemist väikelaevade töötoas (Kevin S)

7. klassi õpilaste mõtted pani kirja Reene Kanemägi

Kokanduse erialal saab tasuta süüa ja palju huumorit (Karl-Mathias)

Juuksuri töötoas õppisin patse punuma ja lokke tegema (Elisabeth).

Spaa töötoas õppisin erinevate küünekaunistuste tegemist (Sandra)

Õppisin spaa töötoas käte korralikku pesemist ja küünte värvimist (Sessely)

Õppisin paadi tegemist väikelaevade töötoas (Kevin S)

7. klassi õpilaste mõtted pani kirja Reene Kanemägi