Häid ideid õpilastele streiginädalaks 19. jaanuar KL

Häid ideid õpilastele streiginädalaks:

✅ KETT-PRAKTIKA - kellel on veel tegemata, siis nüüd on hea aeg nii praktika kui aruande tegemise jaoks.
✅ VALMISTU LUGEMISVÕISTLUSEKS - kasuta võimalust lugeda raamatut, mida tutvustada lugemisvõistlusel (ilukirjandus).
✅ JÄLJENDUSVAADEND - klassiga arutlege läbi, missugust muusikavideot tahate jäljendada, et kooli tulles oleks valik tehtud (suhelge omavahel).
✅ ÕPITU ÜLE MÕTLEMINE JA KORDAMINE - hea võimalus õpitut üle korrata ja õpilünkade vältimiseks teemad veelkord üle vaadata. Kellel on esitamata töid või X, siis õpi ja valmistu!
✅ LIIGU ÕUES - suusata, kelguta, uisuta ... naudi ilusat lumist ilma ja mängi näiteks Teravate pliiatsite Navicup mängu.
✅ TEE OMA LOOVTÖÖD või TEADUSTÖÖD - 8. klass, süvene oma loovtöösse ja kasuta aega selle kokkukirjutamiseks. Teaduskonverentsi jaoks saab samuti oma teadustööd ette valmistama hakata.

Häid ideid õpilastele streiginädalaks: