Infoks 1. klassi astujale 11. mai LL

2021/2022 õppeaastal I klassi astuvate õpilaste dokumentide vastuvõtt koolimajas on avatud 28.05 - 04.06.2021 kell 8.30 - 16.00.

Palume kooli sekretärile esitada järgmised dokumendid:

• Avaldus
  • Lapse ja lapsevanema isikut tõendava dokumendi koopia (ID kaart või sünnitunnistus)
  • Lapse koolivalmiduskaart (saab lasteaiast)
  • Lapse tervisekaart (juhul, kui see on paberkandjal väljastatud)
  • 1 dokumendifoto (õpilaspileti jaoks)

Kooli avalduse esitamise aluseks on Saaremaa valla vastav otsus.

Avalduse vorm on saadaval kooli kodulehel www.kpk.edu.ee dokumentide all või kohapeal sekretäri juures. Vajalikke koopiaid saab teha koolis.

Rõõmsa kohtumiseni!

Palume kooli sekretärile esitada järgmised dokumendid:

• Avaldus
  • Lapse koolivalmiduskaart (saab lasteaiast)
  • Lapse tervisekaart (juhul, kui see on paberkandjal väljastatud)
  • 1 dokumendifoto (õpilaspileti jaoks)

Kooli avalduse esitamise aluseks on Saaremaa valla vastav otsus.

Rõõmsa kohtumiseni!