Meie lood

Jäljendusvaadend ehk playback 2019 13. veebruar LL


Reedel, 8. veebruaril  toimus meie koolis järjekordne meeleolukas jäljendusvaadend. Juba nädalaid enne oli raske aulasse pääseda, sest kõik klassid lihvisid enda kavasid, et teisi jalust rabada. Ja jalustrabavad olid kavad tõesti.

Alustas 2. klass, kes rokkis nunnadena. Kaasatud oli ka klassijuhataja Maret Rei. Kava pani kogu saali rõõmsalt kaasa elama. Meie kooli kõige nooremad, 1. klass jätkas „Baby Shark Dance“ looga, millega nad kõigile hea tuju tekitasid. Kava oli ka kenasti selgeks õpitud ning rõõmsalt ette kantud. 3. klass jäljendas rõõmsaid konnakesi, kes laulsid hea tujuga hea tuju laulu.

4. klass etendas „Kuldset triot“ koos toreda tantsurühmaga. Lavaline liikumine oli paigas ning enda esinemist nauditi. Suure väljakutse oli endale võtnud 5. klass, kelle kava nõudis erilisi tantsuoskusi. Rahvuslik stiil oli kokku miksitud kaasaegsega 6. klasside kavas.

Vanemas vanuseastmes tuli välja ainult 2 klassi. 9. klass esines enda kogemustele vastavalt. Kava oli mitmest loost kokku lõigatud ning väga lustlik. Ka 7. klass ületas ennast. Seekord olid kaasatud nii poisid kui tüdrukud ning kõik see moodustas ilusa ühtse terviku.

Toreda üllatuse pakkusid õpetajad. Ansambli „Naised köögis“ repertuaarist kanti ette lugu „Aasta ema“. Ka IX klassil oli lisalugu, kuhu oli kaasatud ka klassijuhataja õp Anne Pildre.

Kavasid hindasid muusikaõpetaja Marika Aarnis, kooli meistrimees Eero Grahv ning kooli vilistlane ja TÜ matemaatikatudeng Paul-Mark Pihl.

Tulemused:

I kooliaste:

I I klass  Baby Shark/ Animal Songs/ Pinkfong Songs for Children

II II klass Sister Act2 get up offa that thing HD

III III klass

II kooliaste:

I IV klass „Kama ja kört“, Kuldne trio

II V klass „Skibidi“, Little big

III VI klass Vene rahvalaul kaasaegses võtmes

III kooliaste

I IX klass Mix „Jingle bell rock“, Mean girls; „Skibidi“, Little big; „Party for everybody“, Buranovskiye babushki

II VII klass „Baby one more time“, Britney Spears

Eripreemiad:

Publiku lemmik- 5. klass

Andekuse preemia- 7. klass

Parim jäljendaja- Sandra Tiirik

Parim liikumine- 5. klass

 

7. klass ja õp. Reene Kanemägi

Fotogalerii: https://photos.google.com/share/AF1QipOqFWwRUUnDjXompS1k82q6jGUjBSKBwkhAeOmOXm3po9ArGhKNw34xWDEPGc9r9g?key=aWthbkRmYjZsRXV2YlktZXJrVjBCTDB4Y3NGcW9R

 

 

Reedel, 8. veebruaril  toimus meie koolis järjekordne meeleolukas jäljendusvaadend. Juba nädalaid enne oli raske aulasse pääseda, sest kõik klassid lihvisid enda kavasid, et teisi jalust rabada. Ja jalustrabavad olid kavad tõesti.

Alustas 2. klass, kes rokkis nunnadena. Kaasatud oli ka klassijuhataja Maret Rei. Kava pani kogu saali rõõmsalt kaasa elama. Meie kooli kõige nooremad, 1. klass jätkas „Baby Shark Dance“ looga, millega nad kõigile hea tuju tekitasid. Kava oli ka kenasti selgeks õpitud ning rõõmsalt ette kantud. 3. klass jäljendas rõõmsaid konnakesi, kes laulsid hea tujuga hea tuju laulu.

4. klass etendas „Kuldset triot“ koos toreda tantsurühmaga. Lavaline liikumine oli paigas ning enda esinemist nauditi. Suure väljakutse oli endale võtnud 5. klass, kelle kava nõudis erilisi tantsuoskusi. Rahvuslik stiil oli kokku miksitud kaasaegsega 6. klasside kavas.

Vanemas vanuseastmes tuli välja ainult 2 klassi. 9. klass esines enda kogemustele vastavalt. Kava oli mitmest loost kokku lõigatud ning väga lustlik. Ka 7. klass ületas ennast. Seekord olid kaasatud nii poisid kui tüdrukud ning kõik see moodustas ilusa ühtse terviku.

Toreda üllatuse pakkusid õpetajad. Ansambli „Naised köögis“ repertuaarist kanti ette lugu „Aasta ema“. Ka IX klassil oli lisalugu, kuhu oli kaasatud ka klassijuhataja õp Anne Pildre.

Kavasid hindasid muusikaõpetaja Marika Aarnis, kooli meistrimees Eero Grahv ning kooli vilistlane ja TÜ matemaatikatudeng Paul-Mark Pihl.

Tulemused:

I kooliaste:

I I klass  Baby Shark/ Animal Songs/ Pinkfong Songs for Children

II II klass Sister Act2 get up offa that thing HD

III III klass

II kooliaste:

I IV klass „Kama ja kört“, Kuldne trio

II V klass „Skibidi“, Little big

III VI klass Vene rahvalaul kaasaegses võtmes

III kooliaste

I IX klass Mix „Jingle bell rock“, Mean girls; „Skibidi“, Little big; „Party for everybody“, Buranovskiye babushki

II VII klass „Baby one more time“, Britney Spears

Eripreemiad:

Publiku lemmik- 5. klass

Andekuse preemia- 7. klass

Parim jäljendaja- Sandra Tiirik

Parim liikumine- 5. klass

 

7. klass ja õp. Reene Kanemägi

Fotogalerii: https://photos.google.com/share/AF1QipOqFWwRUUnDjXompS1k82q6jGUjBSKBwkhAeOmOXm3po9ArGhKNw34xWDEPGc9r9g?key=aWthbkRmYjZsRXV2YlktZXJrVjBCTDB4Y3NGcW9R