Jäljendusvaadend läks täissaalile 11. aprill LL

Tänavune jäljendusvaadend ehk playback show toimus rahvamajas ning sellest melust ja möllust said lisaks kooliperele osa ka külalised.

Üles astusid kõik klassid ja üllatusesinejatena ka õpetajad. Kõigil oli hea hoog sees ja särtsu ning sära jagus nii lavale kui saali.

Ettevalmistused algasid mõnedel klassidel kaks kuud enne ja oli ka neid, kes nädalaga oma kava lavaküpseks said. Igal vabal võimalusel tehti proove, valmistati kostüüme ja otsite vajaminevaid rekvisiite. TORE-kad aitasid kolmandikel valmistada nunnakostüüme ja üldine sagimine ja elevus täitis koolimaja.

30. märtsi õhtul, kui playback oli alanud, olid paljud õpilased üllatunud, et nii palju rahvast oli rahvamajja kohale tulnud. See muutis õpilasi veel ärevamaks, kui nad juba olid.

Samal ajal, kui žürii läks otsust tegema, tulid lavale üllatusesinejatena õpetajad.

Publik valis veebihääletusel oma lemmikuks 1. klassi (PORILAUL - Laulupesa lapsed). Žürii liikmed Kärla noortekeskuse noorsootöötaja Kadri Ait, Kärla rahvamaja juhataja Virge Varilepp, Kärla teenuskeskuse juht Triin Aksalu valisid iga kooli astme võitjad ja jagasid mitmeid eripreemiaid:

Eripreemiad (1.-3.kl):

1. kl - Lustilisuse eripreemia /PORILAUL - Laulupesa lapsed

3. A kl – Parimad kostüümid /Sister Act - Hail Holy Queen

3. B kl - Sõpruse eripreemia /Ой у лузі червона калина

Eripreemiad (4.-6.kl):

4. kl - Nostalgia eripreemia  /D Gän - Seib @ 7 Vaprat

5. kl – Parim jäljendus /Suur komöödiaõhtu: Vala välja!

Eripreemiad (7.-9.kl):

7. kl - Parim lavaline liikumine  /Mark Ronson - Uptown Funk (Official Video) ft. Bruno Mars

8. kl – Hea vibe (meeleolu/ õhkkond) eripreemia /Meelik - Tuju (Eesti Laul 2023)

Grand Prix:

1.KA - 2. klass /Kruuv - Tüdruk pika kleidiga

2.KA - 6.klass /Sada Ja Seened - Naerdes ja Naeratades

3.KA - 9.klass /remix (Pilvede embuses, Aasta ema (Naised Köögis), Vanamehe multikas (mardisandid)

Müüki läks 81 piletid, seega suured tänud külalistele, kes 3-eurose pileti ostsid. Saadud tulu läheb aprilli lõpus toimuva kevadballi korraldamiseks.

Võitsid kõik, kes panustasid - see ongi koolirõõm!

Anna-Liisa Rang 7. kl, Emiilia Ait 8. kl ja Lisette Avik 9. kl

Suur pildigalerii SIIN

Eripreemiad (1.-3.kl):

1. kl - Lustilisuse eripreemia /PORILAUL - Laulupesa lapsed

3. A kl – Parimad kostüümid /Sister Act - Hail Holy Queen

3. B kl - Sõpruse eripreemia /Ой у лузі червона калина

Eripreemiad (4.-6.kl):

4. kl - Nostalgia eripreemia  /D Gän - Seib @ 7 Vaprat

5. kl – Parim jäljendus /Suur komöödiaõhtu: Vala välja!

Eripreemiad (7.-9.kl):

Grand Prix:

1.KA - 2. klass /Kruuv - Tüdruk pika kleidiga

2.KA - 6.klass /Sada Ja Seened - Naerdes ja Naeratades

Võitsid kõik, kes panustasid - see ongi koolirõõm!

Anna-Liisa Rang 7. kl, Emiilia Ait 8. kl ja Lisette Avik 9. kl

Suur pildigalerii SIIN