Jõulueelne stiilipalavik 18. detsember LL

Esimese poolaasta lõpupauguks otsustasime õpilasesindusega korraldada taaskord stiilinädala. Teise advendi ja jõululaada puhul toimetasid koolimajas ringi päkapikud. Iga järgmise nurga tagant võis sind üllatada mõni väike või suur jõulupäkk. Kolmapäeva hommikul polnud vaja muud teha kui otse sängist kooli tulla, teemaks oli pidžaama. Koolimaja peal kõndisid ringi unematid oma kaisuloomade, patjade, susside ja tekkidega. Nii mõnigi võis sellises mugavas olekus tunnis juhuslikult tukkuma jääda. Stiilipalavikku oli näha nii õpilaste kui ka õpetajate seas, kellele pakkus see üritus sama suurt põnevust kui meile. Nädala lõpuks avastati ennast Mehhiko preeriast. Eelmise nädala flashback viis meid kantri meeleollu.

Õpilasesindus kuulutas välja ka auhindu kõige stiilsematele. Parimaks päkapikuks osutus Luisa Tänav. Kõige unisemaks Matiks sai Evelin Vatsfeldt. Cowgirl`iks kuulutati Gertrud Lend. Julguse eripreemia võitis õpetaja Kristina Lember. Grand prix`i pälvis Elisabet Kallas.

Helena-Karmen Saar, Liisi Leppik, Darelyan Pähn

9. klassist