Kärla kool tegi oma pere nähtavaks 29. oktoober LL

Kätte on jõudnud aasta kõige pimedam aeg. Et see turvaliselt üle elada, kinkis Kärla kool oma perele kooli logoga helkurid, mida kõik meist saavad uhkusega kanda. Samade helkuritega ehiti ka koolimaja peaukse ees olev mänd Helkuripuuks. Helkuripuu mõte seisneb selles, et kui sul on mõni helkur üle, siis riputa see puule ja kui kellelgi on helkur puudu, siis saab ta selle Helkuripuult võtta.

Kanna helkurit!

Tee ennast pimedal ajal nähtavaks! Nii on ohutum sul endal kui ka sõidukijuhtidel!

Leana Vahter

Sotsiaalpedagoog