Kevadballi muljed 02. mai KL

19.04 toimus Kärla Põhikooli Kevadball.

Ball toimus Kärla rahvamajas, kus alustati balli sellega, et Rosette ja Eliise, kes olid õhtujuhid, võtsid külalised vastu lasteahampusega saali ukse ees.

Balli esimene etteaste oli Minu Tantsukooli tantsurutiin. Peale seda said teha fotoseinal pilte või tantsida peotantse, mida kultuurijuht Virge oli õpetanud.

Hiljem tuli kohale Saaremaa Gümnaasiumi Revüü, kes tegi 5 etteastet, mis koosnesid nii rahvatantsust, hiphopist kui ka saksofoni mängust.

Õhtu poole toimus ka paar mängu, mida korraldasid Lisette ja Kadri.

Sai ka nautida meie sponsorite poolt toodud toite ja jooke.

Peale seda said õpilased ja õpetajad tantsida kaasa meie külalislauljale Martin Vesbergile.

Õhtu jooksul hääletati välja Balli Kuninganna, Balli Kuningas, kuumim paar, parim tantsija ning elegantseim riietus. Hääletasid õpetajad ja täiskasvanud, kes kohale olid kutsutud, kirjutades oma lemmikud paberile ja viies need paberid hääletuskarpi. Meie selle aasta balli võitjad said nautida auhinnakotikesi, kus sees olid meie sponsorite toodangud.

Hiljem said külalised nautida pisikest diskot, kus nii mitmed tantsisid üksteisega.

Fotogalerii: https://photos.app.goo.gl/nCeXxnUQjKYk5yAR9

Marileen Seli

Õpilasesinduse president

19.04 toimus Kärla Põhikooli Kevadball.

Õhtu poole toimus ka paar mängu, mida korraldasid Lisette ja Kadri.

Sai ka nautida meie sponsorite poolt toodud toite ja jooke.

Fotogalerii: https://photos.app.goo.gl/nCeXxnUQjKYk5yAR9

Marileen Seli