Koristasime maailma 26. september LL

Eelmisel nädalal võtsid kõik meie kooli õpilased koos klassijuhatajatega osa ülemaailmsest maailmakoristuse aktsioonist. Koristasime väikeprügi kooli ja spordirajatiste ümbrusest, Kärla pargist ja ka Soeginina pangalt.

Kokku saime ligi 400 liitrit väikeprügi, millest suure osa moodustasid suitsukonid ja -pakid, kommipaberid ja pakendid, aga ka klaasikillud ja kalmuküünalde ümbrised.

Mida õppisime?

• Prügi (ka väikeprügi) koht on prügikastis, looduses on see otseselt ohtlik loomadele ja lindudele, kaudselt ka inimesele.
  • Prügi koristamine ei ole üldse meeldiv tegevus, lihtsam on see kohe prügikasti panna.
  • Linnud tassivad kalmistult laiali teeküünalde ümbrised. Teeküünlad tuleks panna laternatesse.

#maailmakoristuspäev #worldcleanupday

Fotogalerii: bit.ly/2lSIOkU