Mihklilaat tõi päikse päeva 29. september LL

Esmaspäeval, 27. septembril peeti koolimaja ees muruplatsil maha mõnus mihklilaat. Kena päikeseline päev tõi kokku rohkelt kauplejaid ja enamusele kraamile jätkus ka ostjaid. Pakuti nii maitsvaid küpsetisi, konserve-vorste, ravimtaimi, hoidiseid kui ka hõrke pannkooke. Koolimaja trepil oli end mõnusalt sisse seadnud õpilaste huviring TORE, kes üheskoos juhendajatega pakkusid soovijaile vastvalminud kuumi pannkooke ning soovisid häid soove.

Mõnus oli tunda, et laste ettevõtmisele olid kaasa elama tulnud nii vanemad, vanavanemad kui ka teised kogukonnaliikmed.

Meediaringi õpilane Marileen Seli käis juttu ajamas meie kõige väiksemate, kuid väga aktiivsete laada müüjatega esimesest klassist:

Heidile ja Helinale meeldis laat väga, sest nad said müüa. Marie rääkis, et tema müüs popcorne ning Emili müüs pulgakomme. Õpetaja Maret Rei müüs sügislilli ja pakkus laadalistele ka toitude retsepte. Karoliina arvas, et mihklilaat oli väga äge!

Marileen Seli ja Laidi Lindau

Foto- ja meediaringi õpilane ja juhendaja

Fotogalerii pildistasid fotor-j ameediringi õpilased Eliise Kirs ja Janette Jaansalu, vaata SIIT

Marileen Seli ja Laidi Lindau