ÕE alustas uut aastat töiselt 04. oktoober LL

22.septembril  alustas õpilasesindus oma uue aasta tegemistega. Laupäeval koguneti koolimajja, et maha pidada esimene tõsisem koosolek. Alustasime kell 12 ja tööd jätkus kella 16-ni.

Läbi sai arutatud õpilasesinduse aasta tööplaan ja töökorraldus, tõotab tulla teguderohke aasta. Õpilasesinduse ridadega on liitunud Lisette Aavik ja Kadrilin Lember 5.klassist. Nüüdseks on valitud uus president, kelleks on Pilleliis Leemet ja asepresidendina jätkab Eva Sõmmer. Hoolekogu esindajaks sai Liisi Leppik. Protokollija rolli jätkab Kelly Grahv, kes oma kõrval õpetab välja Lisandra Roosi.

Koosveedetud aja sisse mahtus õpilasesinduse seina uuendamine ja rõõm heast seltskonnast.

Liisi Leppik, Darelyan Pähn

Liisi Leppik, Darelyan Pähn