Õpetaja Kelly Erin-Uussaar: Kardan aga teen ikkagi 09. veebruar LL

Käesoleva õppeaasta esimesel koolipäeval astus Kärla kooli õpilaste ette matemaatika ja füüsika õpetaja Kelly Erin-Uussaar.

Meedia- ja fotoringi õpilased Emilia Ait ja Marileen Seli kutsusid ta intervjuule, et õpetajaga lähemalt tuttavaks saada.

Tutvusta ennast paari lausega

Olen ema, matemaatikaõpetaja, TORE koolitaja ja juhatuse liige. Mind paneb uusi asju uurima, õppima ja katsetama suur huvi kuidas asjad toimivad. Innustun ja jagan oma teadmisi. Meeldib mängida ja ennast proovile panna. Kardan aga teen ikkagi – võiks olla mu viimaste aastate moto.

Mis on Sinu hobid?

Minule väga meeldib kududa, lugeda ja aias nokitseda.

Milliseid väljakutseid oled kohanud elus ja kuidas oled nendega toime tulnud?

Väljakutseid on olnud erinevaid ja siiani olen nendega toime tulnud. Vahel on tunne, et ujun vastuvoolu ja ainult tugeva tahtega olen jõudnud sihtkohta. Vahel tunnen, et päris suur väljakutse on inimestele selgeks teha, et Tallinnast Saaremaale on sama pikk maa kui Saaremaalt Tallinnase. Hetkel koolis on väljakutseks füüsika õpetamine. Õnneks siin aitab mind väga mu tahtejõud ja ka õpihimu. Ja see on päriselt ka põnev.

Milliseid ameteid oled pidanud enne Kärla kooli tulekut?

Olen olnud matemaatikaõpetaja, majandusõpetaja, huvijuht, haridustehnoloog ja hariduse peaspetsialist.

Mis on Sinu kõige tugevam oskus, mis tuleb õpetajaametis kasuks?

Hea suhtlemisoskus ja huvi.

Milliseid tundeid on esimene poolaasta Sulle tekitanud?

Peamiselt positiivseid. Tunnen end hästi õpetades. Kolleegid on toredad. Pelgasin 75-minutilisi tunde aga olen nendega juba harjunud. Teisiti enam ei tahagi.

Mida Sa sooviksid Kärla kooli õpilastele ja õpetajatele?

Julgege end proovile panna.

Tutvusta ennast paari lausega

Mis on Sinu hobid?

Minule väga meeldib kududa, lugeda ja aias nokitseda.

Milliseid väljakutseid oled kohanud elus ja kuidas oled nendega toime tulnud?

Milliseid ameteid oled pidanud enne Kärla kooli tulekut?

Mis on Sinu kõige tugevam oskus, mis tuleb õpetajaametis kasuks?

Hea suhtlemisoskus ja huvi.

Milliseid tundeid on esimene poolaasta Sulle tekitanud?

Mida Sa sooviksid Kärla kooli õpilastele ja õpetajatele?

Julgege end proovile panna.