Õppekäik Innokasse 13. november LL

11. novembril külastasid 5. klassi tüdrukud Laura-Riin, Janell, Greete-Liisa ja Laurette Haapsalu Innovatsioonikeskust Innokas. Õppekäik toimus koostöös Saaremaa Arenduskeskusega.

Laura-Riinu sõnul oli õpilastel tore päev ja nad said teada, mida võiks teha õpilasfirmas. Innokas nähtu põhjal arvasid tüdrukud, et kunagi võiks ka ise õpilasfirma asutada.

Innokas tutvustati õpilasfirmades tehtud tooteid ja ideid. Meie tüdrukutele meeldisid kõige enam  heegeldatud loomad, lillehoidja kell, karbikesed, küünlad, seebid ja unenäopüüdja.