Pikk vahetund kelgumäel 13. jaanuar LL

Kärla noortekas ja kool korraldasid üheskoos kelgutamise võistluse terviseraja kelgumäel. Kui veel eile oli lund küllaga, siis esialgu tundus, et tänase sündmuse plaan jääb ellu viimata, sest lume asemel olid enamus kohtades lombid, aga õnneks kelgumäel oli lund piisavalt. Ja ilm oli ju ilus! Päike paistis ja rõõmsavärvilised kelgud särasid selles mõnusas valguses.

Oli väga lõbus pikk vahetund. Pikima liu lasi Romet Rahnel 3.klassist.

Rohkem pilte näed SIIT

Arnek Grubnik,

huvijuht

Oli väga lõbus pikk vahetund. Pikima liu lasi Romet Rahnel 3.klassist.

Rohkem pilte näed SIIT

Arnek Grubnik,