Pühendusega Eestile 22. oktoober LL

Kärla Põhikoolis lõppes esimene õppeveerand EV100 sünnipäeva-aastat tähistades. Kooli 100. lennu õpilased, praegune 8. klass, istutas koolihoovi õunapuu ning viiendikud said austava ülesande kujundada peaukse juurde EV100-kujuline peenar, kuhu istutati ühtekokku 135 tulbi- ja 270 hüatsindisibulat.

Lillesibulad „Pühendusega Eestile“ ja õunapuu „Karamba“ kinkis koolile MTÜ Eesti Rohelised Koolihoovid tänutäheks projektiga „Lapsed koolihoovi liikuma ja õppima!“  liitumise eest. Projekti raames on kooli juures kohe-kohe valmimas õuesõppepaviljon.

Lillesibulate kinkimist toetas Premia Külmhoone AS.

Sirje Ellermaa

Kärla kooli direktor

Lillesibulate kinkimist toetas Premia Külmhoone AS.

Sirje Ellermaa

Kärla kooli direktor