Rahvastepalli võistlused 19. november LL

Mina ootasin  rahvastepalli võistluspäeva väga ja arvan, et teised minu klassikaaslased samuti. Meie võistkonda kuulus 8 tüdrukut – Reigit, Piia, Eleanora, Inger, Nete-Mei, Karola, Emmariin ja Mirtel.

Võistlused toimusid Kuressaare Spordihoones. Me võistlesime Valjala Põhikooliga, Kuressaare Vanalinna Kooliga, Saaremaa Ühisgümnaasiumiga ja Orissaare Gümnaasiumiga. Soojendusmängu mängisime Vanalinna Kooli tüdrukutega. Esimene mäng toimus Valjala kooliga ja me võitsime neid 2:1. Teise mängu mängisime Vanalinna kooliga ja me võitsime neid 2:1. Kolmanda mängu mängisime SÜG-ga ja võitsime neid 2:0 ning viimase mängu mängisime Orisaarega ja võitsime samuti 2:0.

Enne võitjate väljakuulutamist läksime valesse saali, kuid viimasel minutil avastasime, et autasustamine toimub teises saali pooles. Kolmanda koha sai võistlustel Orissaare Gümnaasium ja teise koha SÜG. Meile pandi kaela kuldmedalid ja koolile saime kuldse rändkarika. Me kõik tundsime end väga uhkelt. See oli meie esimene võistlus Kuressaares  ja järgmised  rahvastepalli võistlused toimuvad juba 12. detsembril mandril Kohilas.

ELEANORA REBASE

3. klass