Siginat-saginat täis jõululaat 07. detsember KL

Eile (6.12) pärastlõunal sai kooli algklasside koridorist nagu võlukombel jõluturg. Ühtäkki oli koolimaja siginat-saginat täis ja mõnusa jõulumuusika saatel sätiti turuplatsi. Koostöös liikusid  lauad oma kohtadele, lehvisid laudlinad ja sätiti laadakaupa. Laada keskmes olid muidugi maitsvad ja eriilmelised kodused küpsetised, mis külastajatele valiku tegemise raskeks tegi, kuid samas suu mõnusasti matsuma pani. Vale oleks arvata, et  laat ainult kõhu täitmisega piirdus.  Laadal olid väljas erinevad klassid oma käsitöö- ja tehnoloogiatunni meisterdustega, vanemate ja õpetajate käte- ja käsitööga, aga ka 2. ja 3. klass oma nutikate mini-minifirma nišitoodetega. Võrreldes varasemaga oli laadal kauplejaid oluliselt rohkem, hinnad kõrgemad, kuid ka lahkete laadaliste hulk suurem. See andis lootust, et lisaks tegutsemislustile ja laadamelule, saavad laadaliste kingikotid rikkalikke üllatusi täis ning kingisaajad jõulurõõmu.

Jõululaada pildigalerii on SIIN

Jõululaada pildigalerii on SIIN