Meie lood

Suure Tõllu viktoriin 14. detsember LL


Neljapäeval 9. detsembril toimus Suure Tõllu teemaline viktoriin. Meie koolist osalesid Jasper Aksalu ja Rael Grethel Arge IV klassist ning Emmariin Roos ja Piia Heinla V klassist. Õpetajana oli meeskonnas huvijuht Arnek Grubnik. Kokku osales Saaremaa koolidest 15 võistkonda. Mäng toimus Zoomi ülekandena ning viktoriini keskkonnaks oli Kahoot. Saavutasime 15 osavõtja seas 4. koha.

Mängu viisid läbi Saaremaa Muuseum ja Raol Annion, kes on raamatu „Suur Tõll“ autor.

See oli väga huvitav kogemus. Ka raamat oli huvitav ja ka natuke hirmus, sest seal olid mõned õudsed kohad sees.

 

Jutu panid kokku Piia Heinla ja Arnek Grubnik

Neljapäeval 9. detsembril toimus Suure Tõllu teemaline viktoriin. Meie koolist osalesid Jasper Aksalu ja Rael Grethel Arge IV klassist ning Emmariin Roos ja Piia Heinla V klassist. Õpetajana oli meeskonnas huvijuht Arnek Grubnik. Kokku osales Saaremaa koolidest 15 võistkonda. Mäng toimus Zoomi ülekandena ning viktoriini keskkonnaks oli Kahoot. Saavutasime 15 osavõtja seas 4. koha.

Mängu viisid läbi Saaremaa Muuseum ja Raol Annion, kes on raamatu „Suur Tõll“ autor.

See oli väga huvitav kogemus. Ka raamat oli huvitav ja ka natuke hirmus, sest seal olid mõned õudsed kohad sees.

 

Jutu panid kokku Piia Heinla ja Arnek Grubnik