Meie lood

Teeme Ära talgupäev 07. mai LL


Reedel, 3. mail toimus meie kooli ühine talgupäev (ametlik Teeme Ära talgupäev oli 4. mail, aga kes ikka laupäeval koolis käib). Kõik õpilased said haarata rehad ning aidata kaasa maailma puhastamisele.

Igale klassile eraldati erinev ala Kärla tanklast lasteaiani. Sealhulgas käidi ka terviserajal, mööda Mõnnuste ning Kihelkonna teid ning koolimaja taga koristamas. Meie 9. klass töötas usinalt koolimaja ümbruses. Riisusime platse spordiväljaku aia taga, parklas ning kooli kõrval. Kõik said töökindad ja rehad ning koostööd tehes saime tööga kiiresti, kuid korralikult hakkama. Kuigi mai kohta jäine ilm koos oma lume ja lörtsiseguga püüdis meid takistada, suutsime me siiski töö lõpule viia.

Pärast rasket tööd karmi ilma käes saime karastust A le Coq’i poolt antud veega. Loodame, et järgmise aasta vältel suudame hoida Kärlat piisavat puhtalt, et ei peaks enam nii palju koristama.

 

Karis Kivi ja Annika Suurna

9. klassist

 

Link meeleolukale pildigaleriile: https://photos.google.com/share/AF1QipOgbTwXH29mD6PEXK_mDDJTxlqix3CZQ85PfgaeSGpnH167Cphm-rLupMalPQXGIg?key=UlRoajIwTlZlczdCRGFuSnNPM0hqajd5UGtJRTZ3

Reedel, 3. mail toimus meie kooli ühine talgupäev (ametlik Teeme Ära talgupäev oli 4. mail, aga kes ikka laupäeval koolis käib). Kõik õpilased said haarata rehad ning aidata kaasa maailma puhastamisele.

Igale klassile eraldati erinev ala Kärla tanklast lasteaiani. Sealhulgas käidi ka terviserajal, mööda Mõnnuste ning Kihelkonna teid ning koolimaja taga koristamas. Meie 9. klass töötas usinalt koolimaja ümbruses. Riisusime platse spordiväljaku aia taga, parklas ning kooli kõrval. Kõik said töökindad ja rehad ning koostööd tehes saime tööga kiiresti, kuid korralikult hakkama. Kuigi mai kohta jäine ilm koos oma lume ja lörtsiseguga püüdis meid takistada, suutsime me siiski töö lõpule viia.

Pärast rasket tööd karmi ilma käes saime karastust A le Coq’i poolt antud veega. Loodame, et järgmise aasta vältel suudame hoida Kärlat piisavat puhtalt, et ei peaks enam nii palju koristama.

 

Karis Kivi ja Annika Suurna