Tooted sulle - raha mulle 11. juuni KL

Käisime laupäeval 08. juunil Tallinnas JA Eesti miniminifirmade laadal oma tooteid müümas. Päev algas varakult, sest pidime kõigepealt bussiga Tallinnasse jõudma ja siis oma müügilaud õigeks ajaks valmis sättida.

Tallinnasse laadale jõudes oli Snelli tiigi ümbrus juba elevust ja sagimist täis. Kohal oli 24 mini-minifirmat Valjalast, Kärlalt, Pärnu Tammsaare Koolist, Tallinna 21. Koolist, Tilsist, Pühajärvelt, Adaverest, Tallinna Kesklinna Põhikoolist ja ukraina lapsed Rakvere Vabaduse koolist, kes 3 tundi vapralt linnarahvale oma tooteid müüsid ja teenust pakkusid. Meie kooli esindasid kaks vaprat õpilast 4. klassist: Robi Liiv ja Jüri-Hugo Piik, kes müüsid enda valmistatud lauamänge nimega "Trips-traps-Saaremaa". Teised kaks vaprat olid tüdrukud 6. klaasist: Luisa Tänav ja Rael Grethel Arge, kes müüsid enda valmistatud ehteid, mis on tehtud ümbertöödeldud CD-plaatidest (taaskasutus).

Mida siis miniminikad pakkusid? Maiustuste ja jookide kõrval pakuti ehteid, küünlaid, omavalmistatud kaarte, raamatutele järjehoidjaid ja muud käsitööd, aga ka lauamänge, taastäidetavaid nädalaplaane, lugemispatju ja muud. Ei puudunud ka omapüütud kuivatutud särjed!

Meie õnneks oli ilm ilus ja päike paistis. Vahepeal kimbutas tuul, mis agaralt kaupa müügilettidelt maha pillas, aga see oli jälle õppimise koht, kuidas järgmine kord selliseks asjaks valmis olla.

Laadapäev oli tore ja lõbus kogemus, mis andis palju energiat ja motivatsiooni edasiseks tööks! Järgmiseks laadapäevaks on sihikule võetud Kärla Perepäev. Tule ka ja kae, milliseid omavalmistatud tooteid seal pakume.

Pildigalerii: https://photos.app.goo.gl/jAXpcnheiF1dTFM86

Pildigalerii: https://photos.app.goo.gl/jAXpcnheiF1dTFM86