TOREkad tõid piparkoogilõhna koolimajja 20. detsember LL

TOREkate aastalõpu plaaniks sai kinkida kogu kooliperele mõnusat koosolemise aega. Selleks plaanisime jõululaada päeval teha piparkoogikaunistamise töötoa, mis oleks kõigile täiesti tasuta.

Ettevalmistustega alustasime juba varakult, kui oma iganädalase TORE ringitunni ajal tegime valmis lustakad plakatid ja mõtlesime läbi töötoa elluviimise. Tegevuse käigus saime kogeda kannatlikkuse ja muutustele reageerimise õppetundi, sest ilmataadi vingerpussid viisid koolimajast korduvalt elektri, mis lükkasi sassi meie piparkookide küpsetamise plaanid ja ka jõululaat oli ärajäämise ohus. Kuid vaatamata kõigele pakkusime 19. detsembril kooliperele mõnusa hetke, kus igaüks võis omale ja sõbrale kaunistada imelisi piparkooke ja lasta jõulutundel hinge pugeda.

Miks me seda tegime? Selleks, et kinkida kaaslastele koolirõõmu ja näidata kaasõpilastele, et on tore, kui koolis on TORE.

Mis meile, TOREkatele, endale selle juures meeldis? Meeldis ühine ettevalmistuse aeg ja koostegemise rõõm. Eriti meeldis see, et meie töötuba sobis igas vanuses õpilastele ja kõik meie küpsetatud piparkoogid leidsid koha rõõmsa lapse kõhus. Saime aru, et ajasime õiget asja!

Kauneid jõule!

Laidi Lindau